Skocz do zawartości

Opiekunka do Małżeństwa, ZUS od średniej krajowej, podstawowy język, Kolonia, 1200-1300€ netto


Rekomendowane odpowiedzi

ponacare_top.jpg

 

Opiekunka do Małżeństwa

Miejscowość: Kolonia  
Termin: od zaraz na 2 m-ce
Stawka: 1200-1300€ netto miesięcznie

(w zależności od znajomości języka + 200 euro bonusy świąteczne)

form.png

 

Informacje o zleceniu

Seniorka – 82 lata, wzrost ok.168 cm, waga ok. 75 kg, zaburzenia rytmu serca, początki demencji, nowotwór, problemy z wymową, zauważalne problemy ze słuchem i wzrokiem. Problem z orientacją jeśli chodzi o osoby i czas. Seniorka jest mobilna porusza się przy pomocy balkonika. Nie ma transferu. Seniorka myje się z pomocą opiekunki pod prysznicem przy Duschhocker. Pije i je samodzielnie. Ubieranie i rozbieranie z pomocą opiekunki. Trudności ze spaniem. Pielęgniarka rozdziela leki i bandażuje nogi seniorki. Z diety seniorki jest wyłączona laktoza.

Senior – 89 lat, wzrost ok. 178 cm, waga ok. 80 kg , nadciśnienie, początki demencji. Problemy ze słuchem. Orientacja czasowo- przestrzenna zachowana. Senior jest mobilny. Myje się samodzielnie przy wsparciu opiekunki pod prysznicem przy Duschhocker. Ubiera się i rozbiera samodzielnie.  Je i pije samodzielnie.Przy tych podstawowy czynnościach wymaga jedynie motywacji ze strony opiekunki.  Nie trzyma żadnej diety.  Ma początki problemów z niedotrzymywaniem moczu. Senior śpi bez problemu.

Rodzina seniorów jest sympatyczna i troskliwa. Seniorzy dużo czasu spędzają oglądając telewizję i potrzebują spokoju.

Obowiązki

Potrzebna miła i spokojnego usposobienia opiekunka, która nie będzie dominująca. Seniorzy do tej pory nie mieli opiekunki i potrzebują czasu aby się do niej przyzwyczaić. Pomoc przy higienie osobistej, przygotowywanie posiłków, prowadzenie domu itd.

Warunki mieszkaniowe

Ładny pokój z telewizorem do dyspozycji opiekunki, internet jest w trakcie załatwiania. Sklep jest w okolicy ok. 5 min spokojnym krokiem.

Wymagania

Podstawowy/komunikatywny niemiecki.

Warunki

• Karta EKUZ
• Opłacony ZUS od średniej krajowej (4263 złotych)
• Zwrot kosztów podróży
• Formularz A1

Kontakt

Telefon 15 844-17-85
Email: [email protected][email protected]
Strona www: www.ponacare.pl
lub wypełnij formularz. Oddzwonimy:

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...