Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Sprawdzona oferta do spokojnego seniora ? Badenia - Wirtembergia ? 1500 € + PREMIE do 500 € ?


Rekomendowane odpowiedzi

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

Samotna Seniorka!

Wynagrodzenie: 1500
Miejscowość: 70771 Leinfelden-Echterdingen
Termin: 12.03.2022
Znajomość języka: Komunikatywna znajomość niemieckiego

zr.png

 

Szczegóły zlecenia

Pan Hans ma 89 lat, ok. 80 kg wagi i 180 cm wzrostu. Podopieczny choruje na polineuropatię (zaburzenia czucia). Orientacja czasowo-przestrzenna jest zachowana, nie miewa problemów z komunikacją. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, wymagany jest transfer. Przesypia noce, nie wymaga pomocy Opiekunki. Codziennie, na miejsce przychodzi zewnętrzna opieka medyczna i zajmują się higieną seniora. Podopieczny dwa razy w tygodniu uczęszcza na fizjoterapię. Czas wolny przeznaczony dla Opiekunki jest zachowany (2-3h dziennie plus 1 dzień w tygodniu).

Zadania opiekunki

Do zadań opiekunki należy pomoc w utrzymaniu higieny ciała oraz rozbieraniu/ubieraniu się a także pomoc w gospodarstwie domowym (pranie, gotowanie, sprzątanie, prasowanie, zakupy, etc.). Raz w tygodniu przychodzi również pomoc domowa. Podopieczny mieszka w bloku, gdzie dla opiekunki został przygotowany osobny pokój z dostępem do Internetu.

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie 
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem 
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ap_logo_o.png

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6 
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00 
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...