Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

??‍??Lekkie zlecenie do mobilnej Seniorki??‍♂️??Nie ma demencji?Bliskie sąsiedztwo sklepów!??1400 euro netto/mies.+ 150 euro PREMIA WIELKANOCNA??


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

??‍??Lekkie zlecenie do mobilnej Seniorki??‍♂️??Nie ma demencji?Bliskie sąsiedztwo sklepów!??1400 euro netto/mies.+ 150 euro PREMIA WIELKANOCNA??
Numer oferty: 8028

Planowany termin wyjazdu: 14 marca (poniedziałek)
Lokalizacja: Okolice Stuttgartu
Wymagana znajomość języka: Komunikatywny
Wynagrodzenie: 1400 € + 150 € premii wielkanocnej

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Niezwykle komunikatywna i miła Seniorka mieszka w urokliwym miasteczku położonym niedaleko Stuttgartu. Porusza się przy pomocy rollatora. Z racji wieku występuje u niej ogólne osłabienie organizmu. Jest w pełni sprawna umysłowo, nie choruje na demencję. W ciągu dnia uwielbia oglądać telewizję oraz spędzać czas w towarzystwie opiekunki. Spokojnie przesypia noce, nie budzi się. W miejscowości można znaleźć wiele atrakcyjnych miejsc spacerowych oraz liczne sklepy.

Zakres czynności dla opiekunki:

prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
robienie zakupów
wsparcie w ubiorze
dotrzymywanie towarzystwa

Warunki zakwaterowania:

Opiekunka ma do dyspozycji w pełni umeblowany oraz wyposażony pokój, który znajduje się w domu jednorodzinnym o powierzchni 100 m2. Dodatkowo zapewniono połączenie z siecią WLAN.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w opiece osób starszych

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...