Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Zlecenie do samotnej i mobilnej podopiecznej ? Badenia - Wirtembergia ? 1600 € + PREMIE do 500 € ?


Rekomendowane odpowiedzi

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

Samotna Seniorka!

Wynagrodzenie: 1500
Miejscowość: Villingen-Schwenningen
Termin: 21.03.2022
Znajomość języka: Komunikatywna znajomość niemieckiego

zr.png

 

Szczegóły zlecenia

Pani Margarete ma 92 lata, waży około 52 kg oraz mierzy 156 cm. Schorzenia, na które cierpi podopieczna, to: osłabienie starcze, uszkodzony bark oraz niewydolność nerek. Podopieczna ma problem ze słuchem, ze wzrokiem ani mową nie ma problemów. Pani porusza się samodzielnie lub ze wsparciem. Trzeba pomóc przy wstawaniu/siadaniu. Seniorka samodzielnie korzysta z toalety. Czas wolny przeznaczony dla Opiekunki jest zachowany.

Zadania opiekunki

Podopieczna potrzebuje pomocy w higienie całego ciała, włosów, miejsc intymnych. Pani wymaga także wsparcia w ubieraniu i rozbieraniu. Opiekunka prowadzi również gospodarstwo domowe, a więc jest odpowiedzialna za pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów. Podopieczna mieszka sama w domu wielorodzinnym. Dla Opiekunki został przygotowany samodzielna, toaleta jest osobna. W domu jest Internet. Na miejscu zlecenia jest również rower.

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie 
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem 
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ap_logo_o.png

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6 
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00 
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...