Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Sprawdzona oferta do samotnej seniorki ? Samochód do dyspozycji Opiekunki ? 1450 € + PREMIE do 500 € ?


Rekomendowane odpowiedzi

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

Samotna Seniorka!

Wynagrodzenie: 1450
Miejscowość: Enger
Termin: 10.03.202
Znajomość języka: Komunikatywna znajomość niemieckiego

zr.png

 

Szczegóły zlecenia

Pani Christel ma 78 lat, waży 56 kg, mierzy 172 cm, ma przyznany II stopień niepełnosprawności. Cierpi na nadciśnienie, osłabienie starcze, reumatyzm i inkontynencję moczową. Korzysta również samodzielnie z WC. Pani ma problemy z mówieniem, natomiast ze słuchem i wzrokiem jest wszystko w porządku. Orientacja czasowo-przestrzenna jest u Pani zachowana. Podopieczna porusza się za pomocą rolatora. Często ma zawroty głowy, jest słaba. Dwa razy dziennie przychodzi do Pani Pflegedienst. Czas wolny na zleceniu jest zachowany.

Zadania opiekunki

Czynności pielęgnacyjne wykonuje służba medyczna ( podczas mycia i higieny ciała). Podopieczna wymaga wsparcia przy ubieraniu i rozbieraniu. Do zadań Opiekunki należy również prowadzenie gospodarstwa domowego, czyli czynności takie jak: pranie, sprzątanie, prasowanie, gotowanie, robienie zakupów. Cztery razy w tygodniu przychodzi również pomoc domowa.

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie 
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem 
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ap_logo_o.png

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6 
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00 
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...