Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Samotna seniorka poszukuje Opiekunki ? Hamburg ? 1500 € + PREMIE do 500 € ?


Rekomendowane odpowiedzi

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

Samotna Seniorka!

Wynagrodzenie: 1500
Miejscowość: Hamburg
Termin: 15.03.2022
Znajomość języka: Komunikatywna znajomość niemieckiego

zr.png

 

Szczegóły zlecenia

Pani Renate ma 83 lata, waży około 75 kg oraz mierzy 171 cm. Schorzenia, na które cierpi, to: choroby serca, nadciśnienie, osteoporoza. Z charakteru jest osobą bardzo miłą, sympatyczną, lubi rozmawiać z Opiekunką. Podopieczna jest osobą leżącą, pielęgnacji dokonuje się w łóżku. Trzy razy dziennie przychodzi Pflegedienst, zajmują się pielęgnacją pani. Podopieczna nosi pampersy, ma również cewnik. Przesypia noce, nie wymaga wsparcia. Czas wolny przeznaczony dla Opiekunki jest zachowany, można wyjść spokojnie poza dom. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym, gdzie dla opiekunki przygotowany został samodzielny pokój z TV, osobne WC. W domu jest Internet.

Zadania opiekunki

Podopieczna potrzebuje wsparcia w utrzymywaniu higieny osobistej oraz w ubieraniu i rozbieraniu. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, a więc: pranie, prasowanie, sprzątanie, gotowanie.

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie 
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem 
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ap_logo_o.png

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6 
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00 
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...