Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

⚡Bardzo miła Staruszka ?? potrzebuje opiekunki! ?, WŁASNA ŁAZIENKA? ?1400 € + 150 € PREMII WIELKANOCNEJ??


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

⚡Bardzo miła Staruszka ?? potrzebuje opiekunki! ?, WŁASNA ŁAZIENKA? ?1400 € + 150 € PREMII WIELKANOCNEJ??
Numer oferty: 7979

Planowany termin wyjazdu: 30 marca (środa)
Lokalizacja: okolice Bonn
Wymagana znajomość języka: Komunikatywny
Wynagrodzenie: 1400 € + 150 € premii wielkanocnej

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Niezwykle życzliwa i pogodna Seniorka mieszka w urokliwym miasteczku, położonym w sąsiedztwie Bonn. Starsza Pani to osoba w pełni mobilna i sprawna fizycznie. Wiele czynności nadal wykonuje samodzielnie. U Podopiecznej zdiagnozowano demencję, aczkolwiek choroba nie objawia się skłonnościami do agresji lub ucieczek. Ogromną radość sprawiają jej wspólne wyjścia na spacery oraz towarzystwo opiekunki. Spokojnie przesypia noce, nie budzi się.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
robienie zakupów
wsparcie w ubiorze
pomoc w higienie ciała

Warunki zakwaterowania:

Opiekunka ma zapewnione bardzo komfortowe warunki zakwaterowania. Do jej dyspozycji jest zadbany, ładny pokój z osobną łazienką oraz dostępem do Internetu. Całość mieści się w przestronnym domu jednorodzinnym o powierzchni 150 m2.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w opiece osób starszych

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...