Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Rekomendowane odpowiedzi

forum_remont.jpg

Oferta do sympatycznej Seniorki z Badenii | 1550 euro + premia

Stawka: 1550 euro + premia 500 euro
  Termin: 13.03.2022 - 13.05.2022
Miejscowość: 89074 Ulm, Niemcy 

form.png

Region: zagranica 
Zlecenie nr  59538

 

Informacje na temat zlecenia

Podopieczna (91 l., 64 kg, 164 cm) cierpi na niewydolność serca, przeszła także udar mózgu. Pani porusza się za pomocą rollatora. Ma w pełni zachowane zdolności komunikacyjne i orientację, korzysta z aparatu słuchowego i okularów. Seniorka jest inkontynentna. Pani jest osobą posiadającą bardzo wiele pasji: interesuję się historią, fotografią i przyrodą. Lubi spędzać czas na świeżym powietrzu i gdy tylko dopisuje pogoda, chętnie udaje się spacery po najbliższej okolicy. Mimo wieku i stanu zdrowia, stara się być jak najbardziej niezależna i w miarę możliwości pomagać Opiekunce w wielu czynnościach.

Obowiązki

Otoczenie Seniorki opieką, pomoc w ubieraniu, kąpieli i higienie ciała, przygotowywanie posiłków, towarzyszenie podczas spacerów, robienie zakupów oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Warunki mieszkaniowe

Pani mieszka w domu szeregowym na obrzeżach miasta. Najbliższe sklepy (Rewe, Lidl) znajdują się 5 minut pieszo od domu. Opiekunka ma zapewniony osobny pokój z własną łazienką i dostępem do Internetu.

Wymagania

Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.

Nasza oferta

- Zarobki nawet do 1600 Euro + premia 610 Euro na czysto,
- Jedna czytelna umowa, przejrzyste zasady współpracy,
- Aż 800 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- Bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, indywidualne podejście oraz atrakcyjne tematy szkoleń,
- Bezpłatny dyżur psychologa,
- Bezpieczeństwo oraz stały kontakt podczas pobytu na zleceniu.

Skontaktuj się z nami

tel. 71 377 8888
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 
www.medipe.com
GRUPA MEDIPE
Ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...