Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Sprawdzona oferta do samotnej i mobilnej Seniorki ? Bawaria ? 1500 € + PREMIE do 500 € ?


Rekomendowane odpowiedzi

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

Samotna Seniorka!

Wynagrodzenie: 1500
Miejscowość: 90559 Dietenhofen
Termin: 20.03.2022
Znajomość języka: Komunikatywna znajomość niemieckiego

zr.png

 

Szczegóły zlecenia

Pani Babette ma 89 lat, 150 cm wzrostu, ok. 50 kg wagi. Ma problemy z pamięcią, zdarza się jej zapominać. Jest częściowo inkontynentna (nosi wkładki). Komunikacja z podopieczną jest zachowana. Miewa problemy ze słuchem. Mowa i wzrok są dobrze zachowane. Porusza się samodzielnie, jest mobilna. Z charakteru jest osobą bardzo spokojną. Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym, gdzie dla Opiekunki jest przygotowany osobny pokój z dostępem do Internetu. W gospodarstwie domowym znajduje się kot, bezproblemowy. Na miejscu jest rower do dyspozycji Opiekunki.

Zadania opiekunki

Do zadań opiekunki należy pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz utrzymaniu higieny ciała. Rano podopieczna myje się sama. Do zadań należy także pomoc w utrzymaniu gospodarstwa domowego (pranie, gotowanie, sprzątanie, zakupy, etc.). Do sklepu jest mniej niż 5 minut pieszo.

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie 
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem 
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ap_logo_o.png

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6 
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00 
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...