Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Zlecenie na zamianę do spokojnego seniora ? Dolna Saksonia ? 1500 € + PREMIE do 500 € ?


Rekomendowane odpowiedzi

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

Samotny Senior!

Wynagrodzenie: 1500
Miejscowość: 38444 Wolfsburg
Termin: 12.03.2022
Znajomość języka: Komunikatywna znajomość niemieckiego

zr.png

 

Szczegóły zlecenia

Pan Karl ma 94 lata, waży około 80 kg oraz mierzy 160 cm. Ma przyznany III stopień niepełnosprawności. Podopieczny cierpi na demencję starczą w stadium początkowym, osteoporozę i niewydolność serca. Nie ma większych problemów z komunikacją, natomiast gorzej widzi i słyszy. Ma zaburzenia czasowo-przestrzenne. Senior porusza się za pomocą rolatora. Potrzebuje transferowania przy wstawaniu/siadaniu. Codziennie rano przychodzi do pana Caritas, rozdziela lekarstwa. Senior chętnie ogląda telewizję i czyta gazety. Jest spokojnego usposobienia. Czas wolny przeznaczony dla Opiekunki jest zachowany. Podopieczny mieszka sam w mieszkaniu w centrum miasta. Dla opiekunki został przygotowany osobny pokój. Na miejscu jest dostęp do Internetu.

Zadania opiekunki

Podopieczny potrzebuje wsparcia w utrzymywaniu higieny osobistej: myciu, pielęgnacji skóry, , goleniu oraz w ubieraniu i rozbieraniu. Pan nie ma żadnej specjalistycznej diety, jedzenie należy pokroić tylko na mniejsze kawałki. Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, a więc: pranie, prasowanie, sprzątanie, gotowanie.

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie 
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem 
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ap_logo_o.png

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6 
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00 
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...