Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Sprawdzona oferta do samotnego Seniora ? Badenia Wirtembergia – okolice Stuttgart ? 1500 € + PREMIE do 500 € ?


Rekomendowane odpowiedzi

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

Samotny Senior!

Wynagrodzenie: 1500
Miejscowość: 89518 Heidenheim an der Brenz
Termin: 08.03.2022
Znajomość języka: Komunikatywna znajomość niemieckiego

zr.png

 

Szczegóły zlecenia

Pan Jan ma 43 lata, waży 55 kg, ma 163 cm wzrostu. Nie wykazuje problemów z orientacją czasowo – przestrzenną. Podopieczny jest osobą kontynentną. Podopieczny ma bardzo duże problemy z mową, praktycznie nic nie mówi. Nie ma ograniczeń związanych ze wzrokiem i słuchem. Podopieczny porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Cierpi na spastyczność mięśni, wymaga wsparcia w transferze 2x dziennie, rano i wieczorem. Czas wolny jest zachowany, ok. 3 h w ciągu dnia. Podopieczny mieszka sam w mieszkaniu. Pokój dla opiekunki znajduje się ok. 300 metrów dalej, w mieszkaniu siostry podopiecznego. Na miejscu jest zapewniony dostęp do Internetu.

Zadania opiekunki

Pan Jan potrzebuje pomocy w myciu i higienie całego ciała. Wymaga także wsparcia w ubieraniu i rozbieraniu. Nie ma specjalistycznej diety, ale ma problemy z połykaniem. Do zadań opiekunki należą również czynności związane z gospodarstwem domowym, takie jak: pranie, sprzątanie, prasowanie, gotowanie, robienie zakupów.

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie 
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem 
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ap_logo_o.png

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6 
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00 
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...