Skocz do zawartości
  • Dołącz do nas!


   Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Rekomendowane odpowiedzi

procesa_top_09_2017.jpg

Zlecenie do samotnego seniora z miasteczka Steinfurt !

Wynagrodzenie: 1450€
Termin zlecenia:19.04.2022
Miejscowość: 48565 Steinfurt

form.png

 

Informacje na temat oferty:

Pan Bernhard w wieku 90 lat i przy wzroście 168 cm waży niecałe 70 kg. Podopieczny jest towarzyski i bardzo sympatyczny. Senior jest po lekkim udarze. W związku z początkującą demencją pojawiły się u Pana delikatne zaburzenia orientacji oraz problemy z pamięcią. Pan porusza się samodzielnie lub ze wsparciem rollatora. Podopieczny ma trudności ze wzrokiem, ale nosi okulary. Pan jest inkontynentny, korzysta z wkładek i kaczki. Senior Bernhard samodzielnie spożywa posiłki, ale nie wymaga żadnej specjalnej diety. Podopieczny może sporadycznie budzić się w nocy, ale nie potrzebuje wtedy wsparcia Opiekunki. Pan jest bardzo spokojną, kochaną i niezwykle kulturalną osobą. Podopieczny lubi chodzić na spacery, słuchać muzyki klasycznej oraz grać w chińczyka.

Zadania Opiekunki:

Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe (zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie) oraz otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką.

Warunki mieszkaniowe:  

Pan mieszka sam w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki jest oddzielny pokój z umywalką, telewizją oraz dostępem do Internetu.

Wymagania:

- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Uczciwość, empatia, sumienność

Nasza oferta:

 • bezpieczna i legalna forma współpracy,
 • atrakcyjne zarobki,
 • terminowa wypłata wynagrodzeń,
 • profesjonalna i życzliwa obsługa,
 • ubezpieczenie oraz składki ZUS,
 • zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby podopiecznej,
 • wsparcie w organizacji wyjazdu oraz zwrot kosztów podróży.

Kontakt:

proseca_profil.png

PROSECA Sp. z o.o.
tel.: + 48 735 973 570
ul. Gajowicka 195
53-150 Wrocław
www: http://proseca.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...