Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Rekomendowane odpowiedzi

forum_remont.jpg

Oferta do Seniora po udarze mózgu, Kraj Saary | 1600 euro + premia

Stawka: 1600 euro + premia 500 euro
  Termin: 10.04.2022 - 10.06.2022
Miejscowość: 66606 St. Wendel, Niemcy 

form.png

Region: zagranica 
Zlecenie nr  59390

 

Informacje na temat zlecenia

Podopieczny (87 l., 80 kg, 178 cm) choruje na cukrzycę, przeszedł także udar mózgu, na skutek którego doznał paraliżu lewej strony ciała. Pan porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Ma w pełni zachowane zdolności komunikacyjne i orientację, korzysta z aparatu słuchowego i okularów. W tygodniu ma zaplanowaną ergoterapię (4x) oraz zajęcia gimnastyczne w domu (2x). Pan jest bardzo miłym, sympatycznym i kulturalnym człowiekiem, który łato nawiązuje dobry kontakt z Opiekunką. Lubi wychodzić na spacery i spędzać czas na tarasie.

Obowiązki

Otoczenie Seniora opieką, pomoc w ubieraniu, kąpieli i higienie ciała, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, towarzyszenie podczas spacerów oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Warunki mieszkaniowe

Pan mieszka w domu jednorodzinnym na wsi. Raz na dwa tygodnie ustalone są wizyty pomocy sprzątającej. Najbliższe sklepy znajdują się w odległości około 5 km od miejsca zamieszkania. Opiekunka ma zapewnione osobne mieszkanie, z salonem, kuchnią, łazienką, telewizorem i dostępem do Internetu. Do Jej dyspozycji oddane są również rower oraz samochód.

Wymagania

Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.

Nasza oferta

- Zarobki nawet do 1600 Euro + premia 610 Euro na czysto,
- Jedna czytelna umowa, przejrzyste zasady współpracy,
- Aż 800 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- Bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, indywidualne podejście oraz atrakcyjne tematy szkoleń,
- Bezpłatny dyżur psychologa,
- Bezpieczeństwo oraz stały kontakt podczas pobytu na zleceniu.

Skontaktuj się z nami

tel. 71 377 8888
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 
www.medipe.com
GRUPA MEDIPE
Ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...