Skocz do zawartości

Filmy-jakie lubicie, jakie polecacie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :serce: Jest wątek o muzyce, a nawet dwa, jest o modzie i urodzie, ale o filmach nie znalazłam :( Czyżby nikt nie oglądał, nie znał, nie lubił? Nic bardziej mylnego! Wczoraj wieczorem na dwóch niezależnych wątkach wymienialiśmy tytuły klasyków z różnych gatunków. Nie będę kopiować tego co było wczoraj, jakie tytuły padały. Zaczynamy od nowa! Proszę dzielić się tym co lubicie i polecacie. Zapraszam!

Zacznę ja. "Wzgórze złamanych serc" Clint Eastwood. Widział ktoś? Uwielbiam. Skomentuję po waszych opiniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Witajcie :serce: Jest wątek o muzyce, a nawet dwa, jest o modzie i urodzie, ale o filmach nie znalazłam :( Czyżby nikt nie oglądał, nie znał, nie lubił? Nic bardziej mylnego! Wczoraj wieczorem na dwóch niezależnych wątkach wymienialiśmy tytuły klasyków z różnych gatunków. Nie będę kopiować tego co było wczoraj, jakie tytuły padały. Zaczynamy od nowa! Proszę dzielić się tym co lubicie i polecacie. Zapraszam!

Zacznę ja. "Wzgórze złamanych serc" Clint Eastwood. Widział ktoś? Uwielbiam. Skomentuję po waszych opiniach

Tytuł kojarzę ale musiałabym zerknąć o czym to jest bo trochę się tych filmów naoglądałam szczególnie jak internetu nie było .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten trzeci koniecznie chociażby ze względu na Meryl Strep  i Clinta Eastwooda w rolach głównych .Przesłanie na miłość swojego życia warto czekać nawet bardzo bardzo długo i nie wiadomo kiedy zapuka ona do Twoich drzwi.Zakochać można się w każdym wieku i o ciężkiej sztuce dokonywania wyboru .Piękny film szczególnie końcowa scena w deszczu.Polecam na i wiek bohaterów podobny do naszego.

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Heidi napisał:

Ja wczoraj uderzylam w  "Bezcenny dar" . Czasem jakiś epizod spowoduje, że priorytety nam zadzwonią w uszach i trzeba ja poukładać. Cieszę się , że jestem czuła i mam rozum (jeszcze)

Kolejny do obejrzenia :d Ale ja nie lubię płakać, muszę? :love::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd ? możesz ryczeć ze śmiechu :) . W Każdym drzemią inne emocje, każdy ma też inne potrzeby. Bierz co chcesz, pakuj się i wskakuj do miski jak mm-ki :) . Z filmami tj tak jak z muzyką, czasem rock , czasem pop, innym razem disco polo i heja hop.... Też tak jak z facetami: dobrze jest mieć takiego co ma srebro na głowie, złoto w banku, i żelazo w spodniach :). Możesz mieć ich wielu, albo jednego.  Wybieraj waćpanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Heidi napisał:

A skąd ? możesz ryczeć ze śmiechu :) . W Każdym drzemią inne emocje, każdy ma też inne potrzeby. Bierz co chcesz, pakuj się i wskakuj do miski jak mm-ki :) . Z filmami tj tak jak z muzyką, czasem rock , czasem pop, innym razem disco polo i heja hop.... Też tak jak z facetami: dobrze jest mieć takiego co ma srebro na głowie, złoto w banku, i żelazo w spodniach :). Możesz mieć ich wielu, albo jednego.  Wybieraj waćpanna

Ja bym chciała jednego ale,żeby to wszystko miał  czyli 3 w jednym mogę się poczęstować? będę się i śmiała i płakała ale się rozmarzyłam.:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Dobra już dobra pomarzyć na dobranoc sobie nawet nie mogę;)

Ależ właśnie możesz!!! :serce: I nie tylko na dobranoc!!! :serce: Bo od marzenia się wszystko zaczyna!!! :d I ja życzę z całego serca aby jak najszybciej się znalazł :serce: I zaraz coś zaradzimy 59def8e08c93c_rdka.jpg.65a1f6fae7b919e0df7efc1f0b99b821.jpg :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, sportowiec napisał:

Jak wybieram się na film botox w przyszłym tygodniu i trochę się boje.

Ja jeszcze nie byłam, ale nie ukrywam, że polskie filmy nie do końca spełniają moje oczekiwania. Przeczytałam opis. Zapowiada się ciekawie. Ale czy pójdę? No, nie wiem. Po obejrzeniu daj znać jak się Tobie podobał. Może zachęci jakiegoś forumowego miłośnika polskiej kinematografii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 12.10.2017 at 07:12, jolantapl. napisał:

@Mirelka1965 dawaj tu tą różdżkę zaczarujemy cały świat a raczej odczarujemy i wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie:serce::love:

A nie masz wrażenia, że my tu już tak czarujemy? Zobacz ilu fajnych ludzi tu jest, ilu się otworzyło i ujawniło, ilu zarejestrowało aby w tych czarach uczestniczyć! Czy to nie magia? :d A to długo i szczęśliwie.... Każdy ma swój zaczarowany świat wewnętrzny i żadna różdżka nie pomoże temu, kto nie chce tego świata doświadczyć i być szczęśliwym :love:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Nie jest to film romantyczny, nie jest przygodowy, nie jest wojenny...jest to kryminał i dramat w jednym....dokument historyczny....Wczoraj obejrzałam....czytałam na ten temat, znałam liczby, ale dopiero ten film uzmysłowił mi co człowiek może zrobić drugiemu człowiekowi, a właściwie milionom ludzi bez żadnych konsekwencji...A świat nadal milczy.......Rzecz traktuje o wielkim głodzie  Ukrainie....Polecam....

 

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 13.10.2017 at 17:07, Mirelka1965 napisał:

"Każdy ma swój zaczarowany świat wewnętrzny i żadna różdżka nie pomoże temu, kto nie chce tego świata doświadczyć i być szczęśliwym:love:"    KWINTESENCJA ŻYCIA...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ponieważ, że, i , albowiem, w poniedziałek w końcu będzie internet to proszę o coś milusiego na odmóżdżenie.

Co ja, kryminalna, mogę ci w tym temacie doradzić? :smutek: Aktualnie wałkuję serię parahistoryczną "Królowie przeklęci" na YT....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...