Skocz do zawartości

Obowiązek szczepień dla opiekunek w Niemczech


Gość Malgo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, adamos6 napisał:

a PDP? to co? nie obowiązek.Dlaczego zaraz rezygnuje.? Pamiętaj ,że w tym jest coś prawdy ,może nie 100%ale jest.

Nie rozumię w czym jest ta prawda ?

Ja nie neguję istnienia tego wirusa ale skoro nikt nie chce ponosić odpowiedzialności za ewentualne skutki uboczne przyjmowania tych preparatów i ja robię to na własną odpowiedzialność to chce to robić świadomie a nie pod przymusem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

Nie rozumię w czym jest ta prawda ?

Ja nie neguję istnienia tego wirusa ale skoro nikt nie chce ponosić odpowiedzialności za ewentualne skutki uboczne przyjmowania tych preparatów i ja robię to na własną odpowiedzialność to chce to robić świadomie a nie pod przymusem .

Oczywiście .To Twój wybór.Kazdy z nas decyduje się w swoim życiu na takie i inne działania ,lepsze lub gorsze .Całe nasze życie ma jakieś skutki uboczne a to kredyt a to źle zainwestowane pieniądze lub uczucie. Ja osobiście zaszczepiłam się 3 raz .Czy skutki uboczne kiedyś odczuję? Hmm .. kto wie.

Z całą pewnością jedynym skutkiem ubocznym Covid jest śmierć .Więc ..no tak jest się nad czym zastanawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cala ta rozmowa miałaby sens gdyby szczepionka chroniła przed zarażaniem a jak pokazuje przykład Izraela bijącego rekordy zakażeń tak nie jest. Tym samym inez ma na ten moment rację, bo tylko ona poniesie ewentualne konsekwencje, które i tak statystycznie duże nie są. Ja także. Ale chronię innych nosząc maseczkę, dezynfekując ręce i siedząc w domu w przypadku gorszego samopoczucia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczepionka na grypę też nie chroni przed zakażeniem a ludzie ( nie wszyscy)  co roku się szczepią. Jeśli zachorują to lżej i bez powikłań.  Na covid większość niezaszczepionych powiększa statystyki zmarłych. Nie rozumiE tego, pewno za mało wiedzy medyczny i nie tylko mam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Antyszur napisał:

Szczepionka na grypę też nie chroni przed zakażeniem a ludzie ( nie wszyscy)  co roku się szczepią. Jeśli zachorują to lżej i bez powikłań.  Na covid większość niezaszczepionych powiększa statystyki zmarłych. Nie rozumiE tego, pewno za mało wiedzy medyczny i nie tylko mam.

 

 

Z naciskiem na Szczepionka !!!!!

Na covid są tylko preparaty !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Gość A s napisał:

Naprawdę??? To dlaczego ludzie wykształceni lekarze, epidemiolodzy ,wirusolodzy mówią szczepionka ? 

To nie pytanie do mnie .

I proszę zauważyć , że przed szczepieniem na ,zwykłą "grupę zawsze trzeba mieć na to szczepienie zgodę lekarza i być przez niego przebadanym albo chociaż skonsultowanym i co najważniejsze nikt nie wymaga podpisania deklaracji ,że robi się to na własną odpowiedzialność !!!!!

To samo tyczy wszystkich szczepień !!!!

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gość A s napisał:

Tak . Wszyscy. Może parę nawiedzonych jest ale wstawiają ścienne w internetach Wiem na pewno , że jeden już się pożegnał z tym światem. ☠️

 

Ja nie dyskryminuje i nie obrażam tych , którzy mają odmienne zdanie od mojego ,na temat szczepień i nie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, INEZ napisał:

To nie pytanie do mnie .

I proszę zauważyć , że przed szczepieniem na ,zwykłą "grupę zawsze trzeba mieć na to szczepienie zgodę lekarza i być przez niego przebadanym albo chociaż skonsultowanym i co najważniejsze nikt nie wymaga podpisania deklaracji ,że robi się to na własną odpowiedzialność !!!!!

To samo tyczy wszystkich szczepień !!!!

Nie podpisywałam żadnej deklaracji ani nikt z moich znajomych. Wypełniłam ankietę i na jej podstawie mogłam się zaszczepić. Standard jak przy każdym szczepieniu na grypę też. Nic o żadnej odpowiedzialności . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gość A s napisał:

Nie podpisywałam żadnej deklaracji ani nikt z moich znajomych. Wypełniłam ankietę i na jej podstawie mogłam się zaszczepić. Standard jak przy każdym szczepieniu na grypę też. Nic o żadnej odpowiedzialności . 

Niestety w każdej akcie przed szczepieniem (przyjęciem dawki preparatu ,na covid '-prze iwko covid )jest punkt ,że robi się to na własną odpowiedzialność !!!!

Ježeli się mylę to poproszę o taką ankietę ježeli ktoś posiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gość A s napisał:

Wystarczy pójść do najbliższego punktu szczepień nawet do apteki bo w niektórych aptekach też jest możliwość zaszczepienia . Ankiety zawsze w dostępnym miejscu ,bez problemu.

Poproszę o taką ankietę i proszę nie wprowadzać innych w błąd i nie udzielać nieprawdziwych informacji .Kto się chce ,zaszczepić "to na pewno się orientuje gdzie może to zrobić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, INEZ napisał:

Zgłaszam wpis do moderacji

A to przecież nic złego Gdzieś ktoś tak powiedział. Dziś w sejmie debata i suchej nitki nikt nie zostawia na tzw. antyszczepionkowcach. A to taki skrót tego słowa. Przecież każdy chce aby ludzie nie chorowali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gość Gosc napisał:

A to przecież nic złego Gdzieś ktoś tak powiedział. Dziś w sejmie debata i suchej nitki nikt nie zostawia na tzw. antyszczepionkowcach. A to taki skrót tego słowa. Przecież każdy chce aby ludzie nie chorowali. 

Dziękuję za troskę i życzę zdrowia Wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...