Skocz do zawartości

Szukam pracy od zaraz w Niemczech na własną działalność gospodarczą prywatnie i przez agencje


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam pracy prywatnie lub przez agencje od zaraz język B1 doświadczenie w De 9,5 Roku i 6 miesięcy w Irlandii biorę na polską działalność zlecenie co do agencji wymagam 2 zaliczek w miesiącu tygodniowki internet WiFi 2 h wolnego dziennie pracę bez dzwigania. Nie ma znaczenia czy 1 czy 2 osoby. Jeśli leżąca osoba to bez odleżyn. Nie mam prawa jazdy. Oferty od 2200 euro podstawa miesięcznie.Szukam przejazdu z Niemiec na nową stelle max do 21.12.2021.Transport po stronie agencji nie będę później się upominać o zwrot.Najchętniej pociągiem lub autokarem.To co mogę zaoferować od zaraz dyspozycyjność także na święta, dyspozycyjna do 12 tygodni,nie palę nie mam alergii,może być 1,2 osoby,mogą być zwierzęta,jestem zaszczepiona na Covid. Dzwonić tylko do 21.12.2021 z konkretną ofertą.Nie odbieram zostaw wiadomość. Mój nr 576458404

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...