Skocz do zawartości

Uwaga! Mina: Anna (85), München


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Danusia1970 Widzisz moja droga to ,że to pieniądze pdp to nic nie zmienia i właściwie to opiekunką nie ma w tej kwestii nic do powiedzenia .Miałam ostatnio prawie identyczną sytuację i jakoś sobie poradziłam . Jeżeli mogę coś doradzić to w takiej sytuacji dzwoni się do firmy i informacje się ,że jak córka nie da pieniądzy to  pakujesz walizki i jedziesz do domu .U mnie poskutkowało i co tydzień miałam 150euro z których rozliczałam się z córką (oczywiście còrka mi te pieniądze przywoziła ).Jeżeli pdp jest w porządku to z jakiej racji miałabym zjeżdżać do domu ?Z powodu córki alkoholiczki ?.Pamiętaj ,że oni też podpisują umowy i muszą je respektować . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...