Skocz do zawartości

Sprawdzone zlecenie do mobilnej Seniorki? Hannover ? 1550€ + PREMIE do 500 €


Rekomendowane odpowiedzi

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

Spokojna Seniorka!

Wynagrodzenie: 1550
Miejscowość: 30419 Hannover
Termin: 02.01.2021
Znajomość języka: Komunikatywna znajomość niemieckiego

zr.png

 

Szczegóły zlecenia

Pani Bärbel ma 80 lat, waży około 60 kg oraz mierzy 170 cm.). Schorzenia, na które cierpi podopieczna, to: osłabienie starcze spowodowane wiekiem oraz demencja. Nie ma większych problemów ze słuchem ani mową, nosi okulary. Seniorka ma zaburzoną orientację w czasie i przestrzeni (może pytać jaki dzień, gdzie się znajduje). Podopieczna jest osobą mobilną, porusza się samodzielnie.) Nie ma też problemów z jedzeniem, trzeba jej tylko przypominać, ze powinna się napić i coś zjeść. Podopieczna przesypia noce. Czas wolny zachowany, można spokojnie wyjść poza dom, jest dodatkowe pół dnia w niedzielę. Podopieczna mieszka z mężem w domu jednorodzinnym. Dla opiekunki został przygotowany osobny pokój w osobnych mieszkaniu, znajduję się obok domu podopiecznych. Na miejscu jest dostęp do Internetu.

Zadania opiekunki

Do zadań Opiekunki należy pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz utrzymaniu higieny ciała. Przy kąpaniu trzeba pomóc. Do zadań należy także pomoc w utrzymaniu gospodarstwa domowego (pranie, gotowanie, sprzątanie, zakupy, etc.).

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie 
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem 
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ap_logo_o.png

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6 
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00 
kom. 532 003 165
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...