Skocz do zawartości

Uczciwe agencje-dla mezczyzny,itd.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam wazne pytanie: zna ktos uczciwa agencje,najlepiej niemiecka-niemieckie warunki?? Jak dotad to okradly mnie,oszukaly bezczelnie i sprawy karne maja: Seniodi 24 -Krapkowice oraz Pflegeteam z Legnicy...oto obraz polskich agencji. Moze sa wyjatki...zna ktos??Opiekun. Dobry niemiecki,referencje,Krus-wiec tylko niem.warunki. Mam KRUS na wniosek jedynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie postepowanie na plicji utknelo,bede musial ponaglic,byc moze matactwa tych oszustow,zlodziei. Dlatego raczej juz z polskich nie jade,ewentualnie tylko na niemieckich warunkach-bo mam Krus. Banda zlodziei,cwaniaczkow,eruja na naszej tam ciezkiej pracy ,biora za papierki ,za siedzenie na *wulgaryzm* tyle pieniedzy,a my ochlapy!! Pisma do Premiera itd potrzebne,kiedy wreszcie zajma sie tymi agencjami!!??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale agencja obcięła mi 150euro i co mam teraz wynająć prawnika opłacić go sądzić się niewiadomo ile i ponosić koszty, nerwy i tracić czas na sądy? Oni własnie z tego korzystają i wiedzą, ze przy takich kwotach to siępoprostu nie opłaca. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. A jak to jest z kosztami sądowymi? Oni zwracają wszystkie poniesione koszty co do grosza jeżeli przegrają? Każdy rachunek prawnika? Chodzi mi oto czy wychodzi się na zero z kosztami i dostaje się jeszcze to o co się walczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
16 minut temu, creexe napisał:

W Będzinie agencja jest uczciwa Harmonia

fajne dziewczyny tam robią naprawdę, ofert mają sporo ijak ja pracowałam to podobał mi się jasny system rozliczeń a i umowa na Niemieckich warunkach była i ubezpieczenie

Polecam 

to że robią fajne dziewczyny to mnie osobiście niewiele interesuje. Napisz ile płacą na rękę czy jest czas wolny, czy trzymają się tygodniowych godzin pracy i czy jest 1 dzień cały wolny. Co to znaczy jasny system rozliczeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kris

Godzinę temu, kris66 napisał:

witam. Czy dzien wolny w tygodniu w ogole jest realny w obecnej sytuacji/ Kto sie wtedy zajmie seniorem? Szukam od marca PRACY DLA PARY,NIEMIECKIE WARUNKI,UCZCIWA AGENCJA..I TU PROBLEM. Ktos poradzi zyczliwie?

Dziekujemy

[email protected]       Wlkp

co rozumiesz, że w obecnej sytuacji? Wszystko zależy od stanu seniora, bo inaczej opiekujesz się kimś wymagającym towarzystwa a inaczej demencją czy alzheimerem, bo prawo sobie a życie sobie. 

Pani Timm to wyjaśniała https://opiekunkaradzi.pl/forums/temat/9557-czas-pracy-opiekunów-dr-sylwia-timm/

Tylko co z tego jak pdp nie można spuścić z oczu? Pewnie prawnik powie, że sa potrzebne dwie osoby lub pdp nie nadaje się do opieki domowej. 

Gdzieś tu był temat o wolnym, zaraz go poszukam.

Tutaj jest jeden https://opiekunkaradzi.pl/forums/temat/63564-jeden-dzień-wolny-w-tygodniu/

 

Edytowane przez Joker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...