Skocz do zawartości

Komputer dla podróżujących i opiekunów


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Internet to potęga , zawsze powinniśmy mieć przy sobie w naszej pracy.  Jest jednak problem w czasie podróży . Często zostaje uszkodzony . Dlatego uważam,ze najlepiej na okres naszej pracy a nawet urlopu zakupić sobie malutki dwa w jednym laptop.  Kto lubi lubi tablecie , można na tablecie.  Dlatego ja polecam mój  mały laptopek:) fajnie się spisuje , jest szybki i czerwony  haha 

00cd9924b7500c7d2d7ba899a7b36127.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maria Jolanta  

A pamięć można podzielić na dyski w inny sposób niż jest zakodowane przy zakupie.

@Maria Jolanta niestety , nie można:( tez tak chciałam ,bo dysk D jest bardzo duży.!  Ale ja zakupiłam sobie Kartę SD i tam sobie zapisuje np: SKYP ,Voip  i itd 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LENA_57 dzięki za link, ale nam chodzi o Dysk D .     W domu mam Lenovo i własnie tam informatyk dzielił mi dysk C na partycje , a tu jest odwrotnie :( nie da rady , dlatego ten laptopek ma bardzo dużo zalet a jedną wadę , mała pojemność dysku C . Ale ja sobie z tym poradziłam jak wcześniej pisałam:)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, erika napisał:

niestety , nie można:( tez tak chciałam ,bo dysk D jest bardzo duży.!  Ale ja zakupiłam sobie Kartę SD i tam sobie zapisuje np: SKYP ,Voip  i itd 

może dopowiem:)                          dysk C ma pojemność 28,00 GB a dysk D ma pojemność 465,00 GB 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Od jakiegoś czasu mój laptop usiłuje pobrać aktualizację.I cały czas jest problem z dokończeniem tego.I chyba nic nie wymyślę ,bo ponoć to wina internetu.I tak czekam kiedy mi przestanie laptop działać ,bo nie mam szans ,żebym tu cokolwiek zdziałała jako że dla mnie to wszystko czarna magia.Czy ktoś miał podobnie.W ostatnim miejscu w De, wszystko działało bez zarzutu,aktualizacje same się instalowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 23.08.2017 at 18:31, erika napisał:

Internet to potęga , zawsze powinniśmy mieć przy sobie w naszej pracy.  Jest jednak problem w czasie podróży . Często zostaje uszkodzony . Dlatego uważam,ze najlepiej na okres naszej pracy a nawet urlopu zakupić sobie malutki dwa w jednym laptop.  Kto lubi lubi tablecie , można na tablecie.  Dlatego ja polecam mój  mały laptopek:) fajnie się spisuje , jest szybki i czerwony  haha 

00cd9924b7500c7d2d7ba899a7b36127.jpg

Mam taki sam. Ale czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Teresadd napisał:

Od jakiegoś czasu mój laptop usiłuje pobrać aktualizację.I cały czas jest problem z dokończeniem tego........

Nie przejmuj się Tereniu niczym. Faktycznie jeśli prędkość internetu jest niska, a przy tym mało stabilna, to mogą wystąpić problemy przy aktualizacji. Moja rada, olej to i wyłącz aktualizacje automatyczne. Nic się nie stanie, a lapek będzie śmigał jak dotychczas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Andrew napisał:

Nic się nie stanie, a lapek będzie śmigał jak dotychczas.

Kużwa ,może masz rację.Pokombinuję trochę,bo jeszcze 6 tygodni przede mną .A ze mnie beztalencie komputerowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Teresadd napisał:

Kużwa ,może masz rację.Pokombinuję trochę,bo jeszcze 6 tygodni przede mną .A ze mnie beztalencie komputerowe.

Możesz mi wierzyć. Nic się nie stanie , a Ty zaoszczędzisz nerwy, które przydadzą Ci się przy swoim pdp. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Teresadd napisał:

Od jakiegoś czasu mój laptop usiłuje pobrać aktualizację.I cały czas jest problem z dokończeniem tego.I chyba nic nie wymyślę ,bo ponoć to wina internetu.I tak czekam kiedy mi przestanie laptop działać ,bo nie mam szans ,żebym tu cokolwiek zdziałała jako że dla mnie to wszystko czarna magia.Czy ktoś miał podobnie.W ostatnim miejscu w De, wszystko działało bez zarzutu,aktualizacje same się instalowały.

 Ja tak kiedyś miałam i pochodziłam po mieszkaniu z laptopem,żeby znaleźć lepszy zasięg i znalazłam .A może masz ruter ? to ustaw laptopa blisko rutera. . 

   

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, erika napisał:

 Ja tak kiedyś miałam i pochodziłam po mieszkaniu z laptopem,żeby znaleźć lepszy zasięg i znalazłam .A może masz ruter ? to ustaw laptopa blisko rutera. . 

   A jaki masz zasięg internetu? ile kresek? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, erika napisał:

 Ja tak kiedyś miałam i pochodziłam po mieszkaniu z laptopem,żeby znaleźć lepszy zasięg i znalazłam .A może masz ruter ? to ustaw laptopa blisko rutera. . 

   

 

 

A wiesz.Nawet mi to nie przyszło do głowy.To wybiorę się na wycieczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...