Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Rekomendowane odpowiedzi

 

senior_top_k.png

Agencja pracy tymczasowej Senior Partner 24 wpisana do rejestru agencji pod numerem 18924 poszukuje:

X. PAŹDZIERNIK - 08.10.2021 - NIEMCY - FÜRTH - 1650 € / msc

Wynagrodzenie: 1650 € / msc
Miejscowość: FÜRTH
Termin: 08.10 - 16.11
Poziom znajomości języka: komunikatywny

form.png

Opis oferty

Do opieki małżeństwo. Pani Adele (165 cm / 70 kg) z początkiem demencji, reumatyzmem, protezą kolana. Podopieczna jest mobilna, porusza się samodzielnie. Gdy jest sama w domu wspomaga się rollatorem. Nosi wkładki higieniczne. Pan Manfred (175 cm / 80 kg) z rozrusznikiem serca, osłabieniem starczym. Osoba mobilna i samodzielna. Do głównych zadań Opiekunki należeć będzie prowadzenie domu (gotowanie, pranie, sprzątanie) oraz pomoc w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych. Podopieczni dużo czasu spędzają razem - nie potrzebują ciągłej opieki. Codziennie 3h przerwy. Do dyspozycji Opiekunki własny pokój z osobną łazienką, internet, rower w domu jednorodzinnym. Możliwości zakupów około 10 min od posiadłości.

Wymagania:

doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy

 zwrot kosztów podróży,
• tylko sprawdzone zlecenia,
 opiekę koordynatora,
 umowę zlecenie,
• wysokie składki do ZUS,
 wysokie zarobki,
 premie Świąteczne,
 druk A1 oraz kartę EKUZ.

Kontakt
Senior Partner 24 sp. z o.o. 
ul. Staszica 12
42-100 Kłobuck
660-322-650 lub 34 343-86-58 
www.seniorpartner24.pl  

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...