Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Rekomendowane odpowiedzi

pc_omnie_K.png

poszukuje osób na stanowisko:

Samotny, wdzięczny Senior z Vordorf szuka pomocy!

form.png

Nr oferty: 617/2021
Miejscowość: Vordorf
Data rozpoczęcia kontraktu: 01.11.2021
Wynagrodzenie: 1500

 

Opis oferty i informacje o podopiecznym

Pan ma 91 lat, 166 cm wzrostu i waży ok 65-70 kg.

Miejsce zamieszkania

Senior mieszka w domu jednorodzinnym na wsi, sklepy pieszo poniżej 30’, jest samochód (Skoda-Fabia) do dyspozycji, pokój na piętrze z własną łazienką, telewizorem i Wi-Fi.

Informacje o seniorze

Jest wdzięczny za każdą pomoc. Bardzo ważne jest dla niego, aby codziennie o godzinie 15 chodzić na długie spacery już jeździć na wycieczki autem.

Schorzenia

Choruje na niedoczynność serca, osteoporozę, niewydolność nerek, ma problemy z chodzeniem i inkontynencja. Nosi okulary i aparat słuchowy, dzięki którym dobrze widzi i słyszy. Sporadycznie nie orientuje się czasowo oraz zapomina niektóre rzeczy. Jest dość samodzielny, jednak często jego mobilność zależy od tego, jak on się w danym dniu czuje. Sporadycznie nie trzyma moczu, nosi pieluszki, ale i tak stara się chodzić do toalety i z nich nie korzystać. Je i pije normalnie, ale jest na diecie niskopotasowej.

Podstawowe obowiązki opiekunki

Do zadań Opiekunki będzie należało: gotowanie (według jego diety), sprzątanie, zmywanie, pranie, prasowanie, zakupy, wycieczki/spacery.

Wymagania

Wymagane referencje i język

Oferujemy

100% legalne zatrudnienie
Umowę zlecenie
Formularz A1 oraz karta EKUZ
ZUS od średniej krajowej (4765 PLN)!
Wysokie wynagrodzenia ! Do 1700 euro netto dla Opiekunki !
Sprawdzone miejsca pracy
Zapewniamy transport
Pomoc koordynatora na terenie Niemiec
Premia za polecenie nowego pracownika

Kontakt

Professional Care 24
www.professionalcare24.pl
[email protected]
534-934-134

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...