Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Uwaga! Mina: gerhard (67), slupsk


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Imię podopiecznego: gerhard
Wiek: 67
Miejscowość: slupsk
Opis: 

18 lipca przyjechalem na zlecenie do Gerharda 90lat  w Moss.Wlascicielka firmy LEAMAR z Lodzi podala ogolny stan pacjenta dobry pflegegraf 2. Przyjazna rodzina itp. Pacjent 5 grupa ostatnie stadium demencji, agresywny! Rodzina 3 siostry mieszkajace niedaleko ojca--3 czarownice. Jedna mowi co , jak i kiedy, na 2 dzien 2 wszystko zmienia, na dodatek po 4 dniach 20letnia wnuczka zmienia moje menu (pacjent cukrzyk) Mam praktyke 5 lat i szkole medyczna dyplom, cerytyfikat europa. Moje informacje o sytuacji na zleceniu wlascicielka ignoruje.Po tygodniu i uprzedzeniu SMS oraz rozmowa zjezdzam ze szteli. Wlascicielka firmy p. Elzbieta do tej pory nie zaplacila zaleglychz 3 wyjazdow 650euro. Jest to u niej nagminne. Mam kontakty z ludzmi ktorzy u niej pracuja' stale komus zalega z kasa. Pierwszy wyjazd bylem 76dni umowe dostalem po 2 miesiacach.  UWAZAJCIE NA TE FIRME, PROWADZI 1 OSOBA jak brakuje kasy mowi ze ksiegowa sie myli. Na 4 wyjazdy tylko w jednym przypadku bylem rzetelnie poinformowany o szteli Pozdrawiam JerzyS

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...