Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Opiekunka z podstawowym niemieckim do Pana w Herford od 05.10.2021, stawka 1300€


Rekomendowane odpowiedzi

K_perfekton_top.png

Perfekton poszukuje osób na stanowisko:

Opiekunka do Pana

Wynagrodzenie: 1300 euro netto
Miejscowość: Herford
Czas pobytu: 2 miesiące

form.png

 

Informacje o zleceniu

Podopieczny jest bardzo miłym, serdecznym człowiekiem, który ceni sobie kontakt z innymi i jest wdzięczny za okazaną Mu pomoc. Swoimi myślami często jest w Polsce (pochodzi z Kalisza). Ze względu na przebyty udar pan Berchtold ma znaczne problemy z mową. Nie potrafi dobrze wyrazić swoich uczuć czy próśb słowami, mówi pojedynczymi słówkami. Często stara się znaleźć pasującego zwrotu, ale ma z tym trudności. Ważne, by być wtedy cierpliwym i uważnym podczas komunikacji z Nim, należy mówić do Nim prostym językiem. Pan zna język polski i bardzo lubi gdy mówi się do Niego w tym języku. Pan ma częściowe problemy ze słuchem, natomiast dzięki przebytej operacji wzroku, pan jest w stanie np. samodzielnie czytać gazety.

Obowiązki

Sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie, zakupy (z dużymi może pomóc córka lub wnuczka).

Wymagania

Podstawowy j. niemiecki

Kontakt

Tel: +48 58 728 29 49 
Mail: [email protected]
FB: m.me/Perfekton
Instagram: @opieka_perfekton
www.perfekton.pl
BIURO - Poznań: Galeria MM, ul. Św. Marcin 24, IV piętro galerii MM, pok.401

form.png

form.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...