Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Zlecenie na zamianę do samotnej podopiecznej ? Badenia? 1500 €+ PREMIE do 500 €


Rekomendowane odpowiedzi

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

Samotna Seniorka!

Wynagrodzenie: 1500
Miejscowość: 71116 Gärtringen
Termin: 19.09.2021
Znajomość języka: Komunikatywna znajomość niemieckiego

zr.png

 

Szczegóły zlecenia

Podopieczna ma 82 lata, waży 67 kg, mierzy 168 cm wzrostu. Posiada przyznany III stopień niepełnosprawności. Pani porusza się ze wsparciem drugiej osoby. Cierpi na nadciśnienie i zniedołężnienie starcze. Mowa, słuch, wzrok są dobrze zachowane. Podopieczna lubi wychodzić na spacery. W domu jest rolator. Czas wolny jest zachowany, do ustalenia z rodziną. Pani mieszka w mieszkaniu gdzie dla opiekunki jest przeznaczony osobny pokój z telewizją.

Zadania opiekunki

Pani sama się ubiera, sama korzysta z toalety i stara się sama dbać o higienę ciała, trzeba ją jedynie asekurować. Oprócz sprawowania opieki nad podopieczną do zadań opiekunki należy także prowadzenie gospodarstwa domowego (pranie, gotowanie, sprzątanie, zakupy, etc.)

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie 
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem 
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ap_logo_o.png

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6 
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00 
kom. 696 745 277
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...