Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Opieka nad samotną seniorką/ Piękna okolica- nad samymi GÓRAMI/ 1600 €/od 23.09


Rekomendowane odpowiedzi

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Opieka nad samotną seniorką/ Piękna okolica- nad samymi GÓRAMI/ 1600 €/od 23.09

Miejscowość: Wickede an der Ruhr (30 km od Dortmundu)
Data wjazdu: 2021-09-23
Wynagrodzenie: 1600 euro netto/ miesiąc
Znajomość języka: dobry

form.png

 

Informacje o podopiecznym

Podopieczną jest samotnie mieszkająca 83-letnia seniorka ( 174 cm, 72 kg). Kobieta porusza się przy balkoniku, na zewnątrz używa wózka inwalidzkiego . Choruje na parkinsona, jest inkontynentna moczowo (nosi pampersy).

Opis oferty:

Należy jej pomóc głównie w czynnościach codziennych tj. przy wstawaniu ( należy pomóc jej zestawić nogi na podłogę- jest osłabiona)higiena, toaleta, prysznic, przebieranie się, zmiana pampersów. Do obowiązków należy również pomoc w domu (zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe). Do dyspozycji jest osobny pokój, oddzielna łazienka, dostęp do internetu. Dom jest położony w pięknej okolicy nad samymi górami. Do najbliższych sklepów ok 900 m - opiekunka powinna robić jedynie małe zakupy, napoje oraz środki czystości będą dostarczane. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych. Wynagrodzenie: 1600 € netto/ miesiąc + 180 € za zwrot kosztów podróży

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...