Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Rekomendowane odpowiedzi

pc_omnie_K.png

poszukuje osób na stanowisko:

Poszukujemy Opiekunki do samotnej, towarzyskiej Pani z Bielefeld!

form.png

Nr oferty: 621/2021
Miejscowość: Bielefeld
Data rozpoczęcia kontraktu: 27.09
Wynagrodzenie: 1500

 

Opis oferty i informacje o podopiecznym

Pani ma 170 cm wzrostu, waży 60 kg i ma 84 lata. Mieszka sama.

Miejsce zamieszkania

Pani mieszka na obrzeżach miasta w domu jednorodzinnym.

Rower i samochód są dostępne, zakupy możliwe przez internet (napoje obecnie tylko przez internet) oraz dzięki wsparciu rodziny. Sklep w odległości ponad 35 min pieszo, w pokoju umywalka, oddzielny prysznic w piwnicy, w piwnicy również basen.

Informacje o seniorze

Główne zajęcia seniorki to czytanie gazet, gotowanie, prace domowe, malowanie obrazów, robótki ręczne. Jest bardzo towarzyska, ma wielu znajomych, którzy regularnie ją odwiedzają.

Schorzenia

Cierpi na demencję i alzheimera: popołudniowe problemy z orientacją, czasami nie udaje jej się utrzymać rytmu dnia, nie jest agresywna, nie ma tendencji do ucieczek, jednak czasami mówi, że chce iść do domu, mimo że jest w domu, zdarza się, że źle układa rzeczy i nie może ich już znaleźć. Jest całkowicie samodzielna w domu, co jest dla niej bardzo ważne (robi śniadania, ścieli łóżka, gotuje, itp.). Ze względu na swój wiek często cierpi na bóle kręgosłupa, które uniemożliwiają jej długie spacery, ale jest całkowicie samodzielna w domu i wokół niego. Samodzielnie dba o higienę. Zazwyczaj przesypia całą noc.

Podstawowe obowiązki opiekunki

Do obowiązków Opiekunki będzie należało: zawsze: zakupy, prasowanie, czasami: gotowanie, zmywanie, sprzątanie, pranie, wizyty u lekarza.

Wymagania

Wymagane referencje i język.

Oferujemy

100% legalne zatrudnienie
Umowę zlecenie
Formularz A1 oraz karta EKUZ
ZUS od średniej krajowej (4765 PLN)!
Wysokie wynagrodzenia ! Do 1700 euro netto dla Opiekunki !
Sprawdzone miejsca pracy
Zapewniamy transport
Pomoc koordynatora na terenie Niemiec
Premia za polecenie nowego pracownika

Kontakt

Professional Care 24
www.professionalcare24.pl
[email protected]
534-934-134

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...