Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Spokojna Seniorka!??Do dyspozycji rower!?Piękna okolica!??1400 euro netto/mies.?


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

Spokojna Seniorka!??Do dyspozycji rower!?Piękna okolica!??1400 euro netto/mies.?
Numer oferty: 7403

Planowany termin wyjazdu: 5 PAŹDZIERNIKA (WTOREK)
Lokalizacja: München (Monachium) i okolice
Wymagana znajomość języka: KOMUNIKATYWNY
Wynagrodzenie: 1400 €

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Bardzo miła, jednocześnie życzliwa Podopieczna wymaga opieki oraz wsparcia. Mieszka w górskiej miejscowości o cudownych widokach. Zmaga się z demencją w początkowym stadium. Choroba objawia się niepokojem i brakiem orientacji w czasie jak i terenie. Porusza się przy pomocy rollatora. Bardzo lubi i ceni sobie towarzystwo opiekunki. Ważne jest aby spędzać i ciekawie organizować starszej kobiecie czas. Uwielbia wychodzić na spacery i przebywać w swoim ogrodzie.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
robienie zakupów
wsparcie w ubiorze
pomoc w higienie ciała

Warunki zakwaterowania:

W przepięknej bawarskiej miejscowości znajduje się dom jednorodzinny Seniorki (130m2). Do dyspozycji opiekunki jest komfortowo umeblowany i całkowicie wyposażony pokój. Zapewniony jest również dostęp do Internetu. Na miejscu jest rower!

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemęckiego
Doświadczenie w opiece

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...