Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Zlecenie na zamianę do sympatycznej Seniorki ? osobna przestrzeń mieszkalna? 1600 €+ PREMIE do 500 €


Rekomendowane odpowiedzi

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

Samotna Seniorka!

Wynagrodzenie: 1600
Miejscowość: 52076 Aachen
Termin: 2 miesiące
Znajomość języka: Komunikatywna znajomość niemieckiego

zr.png

 

Szczegóły zlecenia

Pani Ute ma 64 lata i mierzy 175 cm wzrostu. Podopieczna jest po amputacji nogi. Komunikacja z seniorką jest zachowana. Nie ma również problemów z orientacją czasoprzestrzenną. Porusza się już głównie za pomocą wózka inwalidzkiego – stara się sama na niego przechodzić. Jest osobą częściowo inkontynentną. Nie miewa także problemów z przesypianiem nocy. Na miejsce przychodzi Pflegedienst rano i popołudniu. Seniorka jest w trakcie fizjoterapii. Podopieczna z charakteru jest wesołą i pełną humoru osobą

Zadania opiekunki

Podopieczna potrzebuje pomocy przy ubieraniu/rozbieraniu się. Podopieczna nie ma żadnej diety. Do zadań opiekunki należy także utrzymanie gospodarstwa domowego (pranie, gotowanie, sprzątanie, etc.).

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie 
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem 
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ap_logo_o.png

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6 
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00 
kom. 696 745 277
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...