Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

??‍?Towarzyski i sympatyczny Senior?Dwa pokoje do dyspozycji!?Brak nocnej pracy!?Mile widziane prawo jazdy!?1400 euro netto/mies.?


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

??‍?Towarzyski i sympatyczny Senior?Dwa pokoje do dyspozycji!?Brak nocnej pracy!?Mile widziane prawo jazdy!?1400 euro netto/mies.?
Numer oferty: 7391

Planowany termin wyjazdu: 17 WRZEŚNIA (PIĄTEK)
Lokalizacja: Trier
Wymagana znajomość języka: Dobry
Wynagrodzenie: 1400 €

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Mieszkający w przestronnym domu jednorodzinnym (160m2) Senior potrzebuje wsparcia w czynnościach życia codziennego. Podopieczny pomimo sędziwego wieku, jest nadal w pełni aktywny. Uwielbia wychodzić do restauracji i uczestniczyć w małych wycieczkach. Mobilność starszego mężczyzny jest nieograniczona, wspomaga się laską podczas chodzenia. Jest w pełni sprawny umysłowo. W konsekwencji lekkiego osłabienia starczego Podopieczny niedowidzi oraz niedosłyszy. Niezwykle ważne jest aby dotrzymać Seniorowi towarzystwo.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
robienie zakupów
wsparcie w ubiorze
pomoc w higienie ciała

Warunki zakwaterowania:

W dużym domu jednorodzinnym 160m2 mieszczą się dwa pokoje dostępne dla opiekunki. Są to w pełni umeblowane i wyposażone pomieszczenia. Przy pięknym domu znajduje się cudowny, sielski ogród.

Wymagania:

Dobra znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w opiece

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...