Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Opiekunka z biegłym niemieckim do Pana w Rüsselsheim am Main, od 04.10, stawka 1650 euro


Rekomendowane odpowiedzi

K_perfekton_top.png

Perfekton poszukuje osób na stanowisko:

Opiekunka z biegłym niemieckim do Pana w Rüsselsheim am Main, od 04.10, stawka 1650 euro

Wynagrodzenie: 1650 euro
Miejscowość: Rüsselsheim am Main
Czas pobytu: 2 miesiące

form.png

 

Informacje o zleceniu

Podopieczny porusza się za pomocą wózka, od pasa w dół jest bezwładny, ma cewnik. Około godziny 21 należy sprawdzić, czy woreczek jest pusty. Pan jest zamożny, wiele biznesmenów przychodzi w odwiedziny, dlatego opiekunka musi mówić bardzo dobrze po niemiecku. Pani mieszka w osobnym domu naprzeciwko. Do Podopiecznego przychodzi Pflegedienst, masażysta, pielęgnacja stóp, rehabilitanci.

Obowiązki

Do obowiązków opiekunki należy przede wszystkim opieka nad domem. Dobre, zdrowe gotowanie. Zakupy, sprzątanie, pranie, prasowanie, wspólne spacery, wizyty u lekarza.

Wymagania

Biegła znajomość języka niemieckiego

Kontakt

Tel: +48 58 728 29 49 
Mail: [email protected]
FB: m.me/Perfekton
Instagram: @opieka_perfekton
www.perfekton.pl
BIURO - Poznań: Galeria MM, ul. Św. Marcin 24, IV piętro galerii MM, pok.401

form.png

form.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...