Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

& Opiekunka z podstawowym/ dobrym niemieckim lub WŁOSKIM do podopiecznej / sprawdzone zlecenie w 72108 Rottaburg od zaraz


Rekomendowane odpowiedzi

danzige_pflege_logo.png

Danzige Pflege poszukuje:

& Opiekunka z podstawowym/ dobrym niemieckim lub WŁOSKIM do podopiecznej / sprawdzone zlecenie numer oferty 005584

Miejscowość: 72108 Rottaburg
Wynagrodzenie: 1250 €+PREMIA ŚWIĄTECZNA

form.png

 

Szczegóły zlecenia

& Opiekunka z podstawowym/ dobrym niemieckim lub WŁOSKIM do podopiecznej / sprawdzone zlecenie

numer oferty 005584

Od zaraz

Do ustalenia

72108 Rottaburg

1250 €+PREMIA ŚWIĄTECZNA

Opiekunka z dobrym niemieckim lub WŁOSKIM do podopiecznej z 72108 Rottaburg!Podopieczna pochodzi z Włoch. Mówi bardzo głośno, rozmawia dużo przez telefon. Mieszka w domu ze swoją mamą, która ma taki sam charakter.Pani ma 47 lat, waży 90 kg, ma 160 cm wzrostu. Przyznano 4 stopień niepełnosprawności. Ma silne bóle, jest osłabiona. Przez długi czas była w śpiączce, potem była rehabilitacji. Ma inkontynencję (podkłady) oraz problem przy wypróżnieniach. Zmaga się z chorobą powiązaną z mutacjami w genie POLG, ma chroniczne zapalenie mięśni. Ponadto ma problemy z koncentracją. Ma alergię na kiwi. Jedzenie powinna jeść powoli. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Czasami, ale nie zawsze może potrzebować pomocy w wyjściu do toalety w nocy. Pani uczęszcza na zajęcia logopedii, ergoterapii, fizjoterapia. Zainteresowania podopiecznej to: muzyka, TV, radio, telefon, chodzenie na spacery, wizyty w mieście.Do dyspozycji: lift wannowy, lift schodowy, zwykły lift jest w trakcie załatwiania, wózek inwalidzki, krzesełko toaletowe, łóżko specjalistyczneMieszka w domu razem ze swoją matką. W domu jest pies, którym zajmuje się mama podopiecznej. Rodzina regularnie odwiedza podopieczną.Obowiązki: pomoc w higienie, pielęgnacji, ubieraniu, zmiana podkładów, pomoc w jedzeniu, prowadzenie domu, gotowanie, robienie zakupówDla opiekunki: własny pokój, Internet, TV

Opis opiekunki :

Do opieki pani ważąca około 90 kg. Nie chodzi sama, nie może nic zrobić własnymi rękami, potrzebuje pomocy. Bardzo schludna we wszystkim, od higieny osobistej. Musi zostać przesadzona z łóżka na wózek inwalidzki, pomaga w tym mama podopiecznej.

Mieszka z mamą, w domu jest pies. W mieszkaniu jest bardzo czysto i schludnie, raz w tygodniu przychodzi sprzątaczka. Mama podopiecznej ma bardzo dobry stosunek do opiekunki. Syn robi zakupy autem, pomaga we wszystkim, zostaje z matką w razie co, a córka przychodzi rzadko.

Plan dnia:
- 8-8:30 pobudka, podopieczna jest podnoszona z łóżka i transportowana na wózku inwalidzkim do toalety. Następnie trzeba zabrać kobietę śniadanie. Opiekunka przygotowuje śniadanie i karmi podopieczną łyżką.

- Po śniadaniu kobieta kąpie się w łazience (codziennie).
Następnie opiekunka pomaga jej umyć zęby, smaruje twarz kremem i czesze włosy. Potem ubieranie i znowu do toalety. Do toalety podopieczna wychodzi bardzo często – opiekunka wraz z jej mamą zabierają ją do toalety wózkiem.

- 11-13 - siedzenie w salonie, rozmowa przez telefon lub oglądanie telewizji. Opiekunka przygotowuje obiad lub pomaga mamie.

- 12-13 obiad - opiekunka karmi podopieczną.
Po obiedzie - drzemka, opiekunka w tym czasie wychodzi na spacer z pieskiem lub wieczorem.

- Kolacja - kanapki lub coś prostego do przygotowania. Wieczorem mycie twarzy i zębów.

Pflegedienst przychodzi - 1 raz dziennie o różnych porach. Gimnastyka 2 razy w tyg., logopedia 1 raz, masaż 1 raz w tyg.

Więcej pracy jest raczej w pierwszej połowie dnia, po południu już mniej.

Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre - jest własny pokój, Internet.Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego,

- doświadczenie w opiece osób starszych jest wymagane

- prawo jazdy nie jest wymagane

- osoby nie-/palące (tylko na zewnątrz)

Obowiązki

Obowiązki: pomoc w higienie, pielęgnacji, ubieraniu, zmiana podkładów, pomoc w jedzeniu, prowadzenie domu, gotowanie, robienie zakupów

Wymagania

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego,

- doświadczenie w opiece osób starszych jest wymagane

- prawo jazdy nie jest wymagane

- osoby nie-/palące (tylko na zewnątrz)

Warunki pracy

• legalna i bezpieczna praca za granicą,
• atrakcyjne wynagrodzenie, premie za wyjazdy last minute oraz polecenie opiekunki,
• PRACA NA NIEMIECKICH WARUNKACH,
• zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
• BEZPŁATNY dojazd do i z Niemiec,
• stały kontakt z koordynatorem w czasie pobytu w Niemczech,
• możliwość nawiązania stałej współpracy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Kontakt

+48 664-450-845, +48 664-450-905
[email protected]

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...