Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Opiekunka z biegłym niemieckim do Pary w Brest od 28.09.2021, stawka 1700€


Rekomendowane odpowiedzi

K_perfekton_top.png

Perfekton poszukuje osób na stanowisko:

Opiekunka z biegłym niemieckim do Pary w Brest od 28.09.2021, stawka 1700€

Wynagrodzenie: 1700 euro netto m-c
Miejscowość: Brest
Czas pobytu: 2 miesiące

form.png

 

Informacje o zleceniu

Podopieczna jest osobą komunikatywną i sprawną umysłowo. Ma problemy ze wzrokiem, więc nosi okulary. Słuch i mową są niezaburzone. Pani nie cierpi na demencję, nie ma problemów z orientacją. Higienę pani wykonuje w dużej mierze samodzielnie, pomocy potrzebuje jedynie przy myciu włosów czy większej kąpieli (1-3 razy w tygodniu). Podopieczny również jest osobą sprawną umysłowo. Ma natomiast problemy ze wzrokiem i słuchem. Nosi aparat słuchowy. Nie ma zaburzonej orientacji. Je samodzielnie. Potrzebuje pomocy przy codziennej higienie, ale bierze też sam w tym czynny udział. Należy Go również golić.

Dom jednorodzinny na wsi. Na zleceniu jest kot.

Obowiązki

Sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie.

Wymagania

Biegła znajomość języka niemieckiego

Kontakt

Tel: +48 58 728 29 49 
Mail: [email protected]
FB: m.me/Perfekton
Instagram: @opieka_perfekton
www.perfekton.pl
BIURO - Poznań: Galeria MM, ul. Św. Marcin 24, IV piętro galerii MM, pok.401

form.png

form.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...