Skocz do zawartości

Rekomendowane posty

Witam, chciałabym po nowym roku podjąć się pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Posiadam certyfikat unijny opiekun medyczny. Odbyty staż w PL: osoby wentylowane osoby z demencja starcza. Dotychczas pracuje jako konsultant medyczny. Mój język niemiecki zerowy 😔. Posiadam prawo jazdy kat. B. Czy miałabym jakiekolwiek szanse na zmianę w swoim życiu? Napiszcie jaka byłaby szansa na pracę 2MIESIACE DE/2miesiace w PL. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam serdecznie, 

niestety nie posiadamy ofert bez znajomości języka niemieckiego. Mamy oferty na podstawową znajomość języka  (podstawowe zwroty z zakresu opieki oraz prowadzenia gospodarstwa domowego). 

Myślę, że jest Pani w stanie opanować te podstawowe zwroty, aby móc wyjechać do opieki osób starszych z naszą firmą Angel Care 24 po Nowym Roku (jest jeszcze sporo czasu na naukę tych zwrotów). Jeżeli byłaby Pani zainteresowana proszę o kontakt pod nr tel. 733-838-900.

pozdrawiam, 

Daria Otłowska  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość sabina
O 12.09.2021 at 18:31, Izabelamila napisał:

Witam, chciałabym po nowym roku podjąć się pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Posiadam certyfikat unijny opiekun medyczny. Odbyty staż w PL: osoby wentylowane osoby z demencja starcza. Dotychczas pracuje jako konsultant medyczny. Mój język niemiecki zerowy 😔. Posiadam prawo jazdy kat. B. Czy miałabym jakiekolwiek szanse na zmianę w swoim życiu? Napiszcie jaka byłaby szansa na pracę 2MIESIACE DE/2miesiace w PL. 

Bez języka to najlepiej wybierać terminy świąteczne, bo biorą jak leci, zwłaszcza przy obecnej konkurencji. W grudniu dzwonili do mnie czy nie mam kogoś nawet bez języka bo pilnie potrzebowali zastępstw. a stawka była taka jak z komunikatywnym. Są kursy w agencjach ale to trzeba uważać żeby sobie za nie nie odliczali z wypłaty, bo i takie kwiatki się zdarzają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link został automatycznie osadzony jako film..   Wstaw jako zwykły link

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompedium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

• Dodaj nową pozycję...