Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Rekomendowane odpowiedzi

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

Samotna Seniorka!

Wynagrodzenie: 1600
Miejscowość: 78054 Villingen-Schwenningen
Termin: 24.09.2021
Znajomość języka: Komunikatywna znajomość niemieckiego

zr.png

 

Szczegóły zlecenia

Pani Margarete ma 92 lata, waży około 52 kg oraz mierzy 156. Ma przyznany III stopień niepełnosprawności. Schorzenia, na które cierpi podopieczna, to: osłabienie starcze, uszkodzony bark oraz niewydolność nerek. Podopieczna ma problem ze słuchem, ze wzrokiem ani mową nie ma problemów. Pani nosi pończochy kompresyjne, trzeba je założyć. Pani porusza się samodzielnie lub ze wsparciem rolatora. Seniorka samodzielnie korzysta z toalety Podopieczna mieszka sama w domu wielorodzinnym, dla opiekunki został przygotowany samodzielny pokój. W domu jest Internet. Na miejscu zlecenia jest również rower.

Zadania opiekunki

Podopieczna potrzebuje pomocy w higienie całego ciała. Wymaga także wsparcia w ubieraniu i rozbieraniu. Opiekunka prowadzi również gospodarstwo domowe, a wiec jest odpowiedzialna za pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów.

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie 
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem 
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ap_logo_o.png

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6 
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00 
kom. 696 745 277
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...