Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

?Sympatyczna, serdeczna Podopieczna??KRÓTKIE ZASTĘPSTWO: 3 tygodnie❗❗Własna łazienka!?1400 euro netto/mies.??


Rekomendowane odpowiedzi

amber_tlo.png

AMBERCARE24 laureat rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016 poszukuje opiekunek do osób starszych w Niemczech i Luxemburgu. ZAROBKI do 1500 euro "na rękę", wyjazdy legalne, zapewniamy całą organizacje wyjazdu, formalności załatwiamy 1-2 dni robocze.

 

?Sympatyczna, serdeczna Podopieczna??KRÓTKIE ZASTĘPSTWO: 3 tygodnie❗❗Własna łazienka!?1400 euro netto/mies.??
Numer oferty: 7373

Planowany termin wyjazdu: 1 PAŹDZIERNIKA (PIĄTEK)
Lokalizacja: München (Monachium) i okolice
Wymagana znajomość języka: Komunikatywny
Wynagrodzenie: 1400 €

form.png

 

Opis stanu zdrowia Podopiecznego: 

Opieki oraz wsparcia w życiu codziennym wymaga sympatyczna, niezwykle serdeczna Podopieczna. Jest ona w pełni mobilna, porusza się bez żadnych dodatkowych pomocy. Niedawno zdiagnozowano u niej łagodne stadium demencji. Dolegliwość objawia się lekkim zapominaniem oraz osłabieniem. Starsza kobieta uwielbia być angażowaną w życie domu, dlatego ważne jest aby pozwalać Seniorce na lekkie prace domowe. Bardzo lubi wyjścia na spacery.

Zakres czynności dla opiekunki:

dotrzymywanie towarzystwa
prowadzenie domu
przygotowanie posiłków
robienie zakupów
wsparcie w ubiorze
pomoc w higienie ciała

Warunki zakwaterowania:

W sielskiej, położonej nad rozległym jeziorem miejscowości znajduje się cudowny dom wolnostojący Seniorki. Jest to posiadłość o powierzchni 150m2. Dla opiekunki zarezerwowane są dwa pokoje wraz z osobna łazienką. Do dyspozycji auto.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w opiece

Kontakt:

+48  730 49 77 70 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
+48  730 49 77 71 (w godz. 8-17 pn.-pt.)
www.AMBERCARE24.pl

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...