Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Rekomendowane odpowiedzi

pc_omnie_K.png

poszukuje osób na stanowisko:

Poszukujemy Opiekunki do optymistycznego Pana z Düsseldorfu!

form.png

Nr oferty: 607/2021
Miejscowość: Düsseldorf
Data rozpoczęcia kontraktu: 17-22.09.2021
Wynagrodzenie: 1550

 

Opis oferty i informacje o podopiecznym

Pan ma 63 lata, 185 cm wzrostu i waży 80 kg. Mieszka z żoną Manuelą oraz czternastoletnią córką, ale one nie potrzebują pomocy.

Miejsce zamieszkania

Rodzina mieszka w apartamencie na samej Starówce miasta, sklepy poniżej 15’, pokój dla opiekunki na parterze z windą, która jedzie od razu do mieszkania klienta (3. piętro); wc jest naprzeciw pokoju, prysznic na 3 piętrze; Wi-Fi.

Informacje o seniorze

Jest bardzo optymistyczną osobą, lubi pożartować, grać w szachy oraz podróżować.

Schorzenia

Choruje na stwardnienie rozsiane, przez co nie może się poruszać, ma skórę bardzo wrażliwą na dotyk, dużo ran, ale nie są to odleżyny. Nosi okulary. Porusza się na elektrycznym wózku inwalidzkim, dlatego zazwyczaj jest samodzielny. Może lekko poruszać prawą dłonią, ale nie jest w stanie ruszyć całą prawą ręką i ramieniem. Ma założony cewnik nadłonowy. Ma problem z gryzieniem i przełykaniem, trzeba go w tym wspierać. Trzeba uważać na to, aby pił wystarczająco wody – ważne jest to, że pije tylko przez słomkę; dodatkowo trzeba nadzorować go przy przyjmowaniu leków. Wstaje ok. 7:00 rano, idzie spać ok. 20:00-21:00, nie budzi się w nocy i nie wymaga opieki.

Podstawowe obowiązki opiekunki

Do obowiązków Opiekunki/a będzie należało: gotowanie, zmywanie, pranie, sprzątanie, chodzenie na wycieczki i spacery z podopiecznym; czasami: zakupy, prasowanie.

Wymagania

Wymagane referencje i język

Oferujemy

100% legalne zatrudnienie
Umowę zlecenie
Formularz A1 oraz karta EKUZ
ZUS od średniej krajowej (4765 PLN)!
Wysokie wynagrodzenia ! Do 1700 euro netto dla Opiekunki !
Sprawdzone miejsca pracy
Zapewniamy transport
Pomoc koordynatora na terenie Niemiec
Premia za polecenie nowego pracownika

Kontakt

Professional Care 24
www.professionalcare24.pl
[email protected]
534-934-134

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...