Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Sprawdzone zlecenie do sympatycznej Seniorki ? Prywatna łazienka ? 1500 €+ PREMIE do 500 €


Rekomendowane odpowiedzi

ap_logo_o.png

Arkadia Care poszukuje

Sympatyczna Seniorka!

Wynagrodzenie: 1500
Miejscowość: 87452 Altusried
Termin: 23.09.2021
Znajomość języka: Komunikatywna znajomość niemieckiego

zr.png

 

Szczegóły zlecenia

Pani Rita ma 87 lat, waży 90 kg, wzrost 150 cm. Nie ma problemów ze słuchem, mową oraz wzrokiem. Ma przyznany II stopień niepełnosprawności. Nie wykazuje problemów z orientacją przestrzenną. Podopieczna porusza się przy pomocy rolatora. Pani miewa trudności w poruszaniu spowodowane wiekiem, potrzebuje jedynie lekkiej asekuracji. Pani choruje na osteoporozę, początkową demencję, alergię oraz cukrzycę. Z charakteru jest bardzo kontaktowa, miła, sympatyczna. Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym. Dla Opiekunki został przygotowany osobny pokój dla opiekunki i prywatna łazienka. Na miejscu jest dostęp do Internetu. Podopieczna ma jednego kota.

Zadania opiekunki

Do zadań Opiekunki należy pomoc w utrzymaniu higieny ciała, ubieraniu/ rozbieraniu się oraz zmianie pieluchomajtek. Do dodatkowych zadań należy utrzymanie gospodarstwa domowego (pranie, gotowanie, sprzątanie, zakupy).

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece.

Zapewniamy

- Wsparcie i opiekę koordynatora
- Legalne zatrudnienie 
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Odprowadzanie składek ZUS
- Transport do Niemiec i z powrotem 
- Mieszkanie i wyżywienie w domu seniora

Kontakt

ap_logo_o.png

ul. Zamknięta 10 lok. 2.6 
30-554 Kraków
tel. 12 356 29 00 
kom. 696 745 277
mail: [email protected]
www.arkadiacare.pl

form.png

form.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...