Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Opiekunka z komunikatywnym niemieckim do samotnej seniorki / sprawdzone zlecenie w 71263 Weil der Stadt od Od 2021.09.23 okolice Stuttgart


Rekomendowane odpowiedzi

danzige_pflege_logo.png

Danzige Pflege poszukuje:

Opiekunka z komunikatywnym niemieckim do samotnej seniorki / sprawdzone zlecenie numer oferty 007128

Miejscowość: 71263 Weil der Stadt
Wynagrodzenie: 1350 - 1500 €+PREMIA ŚWIĄTECZNA

form.png

 

Szczegóły zlecenia

Opiekunka z komunikatywnym niemieckim do samotnej seniorki / sprawdzone zlecenie

numer oferty 007128

Od 2021.09.23

do ustalenia

71263 Weil der Stadt

1350 €+PREMIA ŚWIĄTECZNA

Opiekunka z komunikatywnym niemieckim do samotnej seniorki z 71263 Weil der Stadt!Pani ma 86 lat, waży 55 kg, ma 162 cm wzrostu. Przyznano 3 stopień niepełnosprawności. Ma początkową demencję, inkontynencję (pieluchomajtki) oraz problemy z chodzeniem uwarunkowane wiekiem. Wymaga niewielkiej pomocy przy wstawaniu, porusza się z pomocą rollatora poza domem, w domu chodzi o lasce. Ma zaburzenia orientacji czasowo-przestrzenno-personalnej. Sporadycznie może potrzebować pomocy w porze nocnej – jeśli opiekunka musi wstawać, ma możliwość rekompensaty czasu w ciągu dnia. Przychodzi Pflegedienst 1 raz w tygodniu w celu przygotowania lekarstw na cały tydzień. Jedzenie dla seniorki nie powinno być ani zbyt pikantne ani zbyt kwaśne.

Seniorka jest sympatyczna, lubi rozmawiać, dlatego potrzebuje opiekunki, z którą dogada się po niemiecku. Udziela się w obowiązkach domowych, piecze wspólnie ciasto. Należy ją asekurować. Podopieczna jest bez pieluch. Sama dba o higienę.

Do dyspozycji: rollator

Seniorka jest dość samodzielna, babcia odkurza, prasuje, ma jednak zawroty, chodzi z laską, na zewnątrz z rollatorem. Bierze 15 tabletek dziennie, jest bardzo sympatyczna

Mieszka sama w domu jednorodzinnym w małym mieście. Do sklepów ok. 10 min.Obowiązki: pomoc w higienie, pielęgnacji, ubieraniu, prowadzenie domu, gotowanie, robienie zakupówDla opiekunki: własny pokój.Opis opiekunki :

Seniorka wstaje o różnych godzinach, jednak nie wcześniej niż przed 9 rano. W zasadzie leży w łóżku tyle, ile chce. Wstaje sama. Pół godziny przed śniadaniem podaje jej się 1 tabletkę. Opiekunka kładzie jej tabletkę koło łóżka na szafce nocnej. Seniorka sama się myje i ubiera. Poźniej jest śniadanie: bułeczka z marmoladą i margaryną (nie lubi masła), do tego kawa. Podopieczna nie toleruje laktozy - mleko "Laktosefrei", bez śmietany, bez twarogu, żadnych mlecznych produktów.
Po śniadaniu seniorka sama chce sama odkurzać, odkurzacz jest dość stabilny, więc nie ma problemu. Ponadto lubi prasować drobne rzeczy typu ręczniczki, koszulki. Cieszy się, że może pomóc. Opiekunka w tym czasie sprząta. Jeśli chodzi o śmieci - jest segregacja. 12-12:30 obiad, seniorka wszystko je chętnie, nie ma problemu z jedzeniem. Do godz. 14:30-15 pauza. Później kawa bezkofeinowa, ciasto, owoc lub lody. Jeśli nie ma upału, seniorka chętnie idzie z opiekunką na spacer z rollatorem. Można posiedzieć przed domem, na ławce. Seniorka chętnie ogląda TV albo siedzi na balkonie, sama się sobą zajmuje. Trzeba jej przypominać, żeby piła, aby się nie odwodniła. Trzeba podawać wapno w tabletkach 1 raz dziennie. Leki przygotowuje Sozialdienst. Kolacja ok. 18 - na kolację wędliny, pomidory, ogórki, rzodkiewki, parówki, jajka. Po kolacji wolne, seniorka w tym czasie ogląda TV. Seniorka sama się myje. Raz w tygodniu (zwykle sobota) opiekunka pomaga podopiecznej w większej kąpiel. Seniorka bardzo sympatyczna, wesoła, bezkonfliktowa. Prawie wszystko robi sama, jest dość samodzielna.

Cięższe zakupy, jaka woda, papier toaletowy przywozi córka. Na zakupy jest duży wózek na kółkach. Do Edeki 10 min. Do Lidla, Aldi troszkę dalej, ok. 30 min. Okolica jest bardzo urocza, jest naprawdę ładnie. Córka służy pomocą w razie co. Daje 2 razy w tygodniu 50 Euro na zakupy, czyli łącznie 100 Euro.Wymagania:

- podstawowa/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

- doświadczenie w opiece osób starszych jest wymagane

- prawo jazdy nie jest wymagane

- osoby nie-/palące (tylko na zewnątrz)Nasza oferta:- praca na dowolny wymiar czasu

- praca legalna w oparciu o umowę zlecenie. Zapewniamy stabilne i przejrzyste zatrudnienie, zgodnie z obowiązującymi regułami prawa. Od podpisanych umów odprowadzane są w Niemieckich kasach ubezpieczeniowych wszelkie składki, tak jak w przypadku umowy o pracę.

- z góry opłacona i zorganizowana podróż

- Niemieckie ubezpieczenie

- stała opieka koordynatora

- PREMIE ŚWIĄTECZNE

Obowiązki

Obowiązki: pomoc w higienie, pielęgnacji, ubieraniu, prowadzenie domu, gotowanie, robienie zakupów

Wymagania

Wymagania:

- podstawowa/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

- doświadczenie w opiece osób starszych jest wymagane

- prawo jazdy nie jest wymagane

- osoby nie-/palące (tylko na zewnątrz)

Warunki pracy

• legalna i bezpieczna praca za granicą,
• atrakcyjne wynagrodzenie, premie za wyjazdy last minute oraz polecenie opiekunki,
• PRACA NA NIEMIECKICH WARUNKACH,
• zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
• BEZPŁATNY dojazd do i z Niemiec,
• stały kontakt z koordynatorem w czasie pobytu w Niemczech,
• możliwość nawiązania stałej współpracy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Kontakt

+48 664-450-845, +48 664-450-905
[email protected]

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...