Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Rekomendowane odpowiedzi

forum_remont.jpg

ŻYCZLIWA I ROZMOWNA, MOBILNA SENIORKA SZUKA KOMPANKI DO ROZMÓW

Stawka: 1500,00 Euro + PREMIA
  Termin: 10.09.2021 - 10.11.2021
Miejscowość: 45478 Mülheim an der Ruhr, Niemcy 

form.png

Region: zagranica 
Zlecenie nr  55637

 

Informacje na temat zlecenia

Sympatyczna i inteligentna Seniorka (93 l., 165 cm, 50 kg) szuka Opiekunki. Podopieczna cierpi na depresję, choroby serca i artrozę. Panią dotknęła również demencja starcza. Nie ma problemów z komunikacją, jednak orientacja czasowo-przestrzenna jest częściowo zaburzona. Podopieczna porusza się z pomocą rolatora. W nocy samodzielnie korzysta z łazienki – nie potrzebuje wsparcia w tym zakresie. Jest osobą bardzo aktywną, i samodzielną. Bardzo lubi czytać, interesuje się informacjami ze świata, sportem. Potrzebuje osoby, z którą może prowadzić konwersację. Ceni sobie niezależność. Jest bardzo kulturalna, wdzięczna za pomoc, życzliwa. Opiekunka musi być osobą czułą i wrażliwą na potrzeby Podopiecznej. Do głównych zadań będzie należało wsparcie w codziennych czynnościach, również pielęgnacyjnych, dotrzymywanie towarzystwa i dbanie o gospodarstwo domowe.

Obowiązki

otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Warunki mieszkaniowe

Podopieczna mieszka na obrzeżach miasta, w domu wielorodzinnym z ogrodem. Do sklepu spacerem idzie się ok. 30 minut. Jedna z części domu jest wynajmowana innej osobie. Wieczorami Podopieczna ogląda TV i nie potrzebuje wówczas pomocy tylko towarzystwa. Pani sprzątająca przychodzi 3x w tyg., robi też zakupy. Podopiecznej nie można zostawić samej.

Wymagania

doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego i czynne prawo jazdy.

Nasza oferta

- Zarobki nawet do 1600 Euro + premia 610 Euro na czysto,
- Jedna czytelna umowa, przejrzyste zasady współpracy,
- Aż 800 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- Bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, indywidualne podejście oraz atrakcyjne tematy szkoleń,
- Bezpłatny dyżur psychologa,
- Bezpieczeństwo oraz stały kontakt podczas pobytu na zleceniu.

Skontaktuj się z nami

tel. 71 377 8888
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 
www.medipe.com
GRUPA MEDIPE
Ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...