Skocz do zawartości

sprawdzone zastępstwo od 06.09 dla MĘŻCZYZNY z j. dobrym do seniora na wózku (są wszystkie przyrządy do transferu) z demencją 39249 Gnadau (okolice Magdeburga) 1550 euro netto/mc

Rekomendowane posty

pflegeteam_form_d.jpg
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

sprawdzone zastępstwo od 06.09 dla MĘŻCZYZNY z j. dobrym do seniora na wózku (są wszystkie przyrządy do transferu) z demencją 39249 Gnadau (okolice Magdeburga) 1550 euro netto/mc

Miejscowość: 39249 Gnadau
Wynagrodzenie: 1550 EURO
Termin: 06.09

form.png

 

O podopiecznej

Dojazd: 06.09
Stawka: 1550 EURO (dobry niemiecki)
Miejscowość: 39249 Gnadau bei Magdeburg

Do opieki:

- senior (85 lat, 75 kg, 175 cm), lewnostronnie sparaliżowany- na wózku. Ma cewnik oraz sondę żołądkową. Pan cierpi też na demencję i inkontynencję. Potrzebna osoba znająca się na transferze (są wszystkie niezbędne przyrządy do transferu, nawet podnośnik do łóżka). Pan potrzebuje pomocy przy ubieraniu, pomocy/poinstruowania przy myciu (w łóżku)/pielęgnacji ciała (plecy, nogi, miejsca intymne)- z Pflegedienst.

Senior bardzo cieszy się na towarzystwo, wspólne granie w gry, bardzo chciałby, aby opiekun mu czytał.

Przychodzi Pflegedienst (opieka medyczna, codziennie rano do sprawdzania sondy).

Na wyposażeniu jest Bettenlift, łóżko pielęgnacyjne, krzesło toaletowe, wózek, Hebegurt (pasek do transferu pacjenta), Rutschbrett jest zamontowany.

Zadania opiekunki

Prowadzenie domu, sprzątanie, pranie, prasowanie, przygotowywanie posiłków, zakupy. Wspólne spędzanie czasu, spacery (na wózku), granie w gry, czytanie seniorowi. Zakupami zajmuje się córka na zmianę z opiekunem.

Warunki mieszkaniowe

Mieszkanie na parterze domu jednorodzinnego przystosowane do osób z niepełnosprawnością. Jest taras i ogród. Dla opiekunki jest własny pokój, TV, Internet, radio.

Mile widziane prawo jazdy. Jest rower.

Wymagania

Dobry niemiecki, mile widziane referencje

Kontakt

Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres

praca@pflegeteam.pl

lub kontakt telefoniczny lub sms na nr

600-131-909
500-075-533
600-650-175

Znajdź nas na fb https://www.facebook.com/pflegeteam.legnica/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...