Skocz do zawartości

Sprawdzona oferta od 19.09/ LEKKIE ZLECENIE/ Własne Mieszkanie/ 1600 euro/ 84-letnia seniorka/ Dortmund

Rekomendowane posty

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Sprawdzona oferta od 19.09/ LEKKIE ZLECENIE/ Własne Mieszkanie/ 1600 euro/ 84-letnia seniorka/ Dortmund

Miejscowość: Dortmund
Data wjazdu: 2021-09-19
Wynagrodzenie: 1600 euro netto/ miesiąc
Znajomość języka: dobry

form.png

 

Informacje o podopiecznym

Podopieczną jest 84-letnia, samotnie mieszkająca seniorka. Kobieta porusza się sąmodzielnie, NIE cierpi na choroby umysłowe związane z wiekiem, NIE jest inkontynentna.

Opis oferty:

Kobieta większość czynności higienicznych wykonuje samodzielnie. Należy mieć na nią głownie "oko" oraz zająć się domem tj. gotowanie, drobne prace porządkowe. Do dyspozycji opiekunki jest osobny apartament po drugiej stronie ulicy (noce spędza się w mieszkaniu podopiecznej), dostęp do internetu. Osobą kontaktową jest syn (mieszka w mieszkaniu obok, jest osobą pracującą, po pracy odwiedza matkę). Poszukujemy osoby z komunikatywną/ dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Wynagrodzenie: 1600 euro netto/miesiąc + zwrot kosztów podróży.

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...