Skocz do zawartości

Samotna seniorka o rolatorze z demencją Z OKOLIC BONN szuka opiekunki OD ZARAZ z min. komunikatywnym niemieckim 56564 Neuwied, 1550/1500 euro

Rekomendowane posty

pflegeteam_form_d.jpg
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

Samotna seniorka o rolatorze z demencją Z OKOLIC BONN szuka opiekunki OD ZARAZ z min. komunikatywnym niemieckim 56564 Neuwied, 1550/1500 euro

Miejscowość: 56564 Neuwied
Wynagrodzenie: 1500/1550 euro
Termin: 01-04.09

form.png

 

O podopiecznej

Zatrudniamy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie- do wyboru przez opiekunkę !!

Dojazd: od zaraz na 6 tygodni
Stawka: 1500 euro (komunikatywny niemiecki) lub 1550 euro (dobry niemiecki)
Miejscowość: 56564 Neuwied bei Bonn

Do opieki jest spokojna i miła kobieta (77 lat, 160 cm, 70 kg) poruszająca się o rolatorze. W wielu czynnościach jest jeszcze relatywnie samodzielna (ewentualnie pomoc przy myciu, ubieraniu), jednak cierpi na demencję i w związki z tym potrzebna jest opiekunka. Pani ma też lekkie problemy ze słuchem i wzrokiem. Chętnie czyta i ogląda telewizję.

Zadania opiekunki

Prowadzenie domu, sprzątanie, gotowanie, zakupy- tylko te mniejsze, większymi zajmą się krewni), wspólne spędzane czasu z seniorką, spacery.

Warunki mieszkaniowe

Dom jednorodzinny z tarasem i ogrodem w centrum miasta. Dla opiekunki własny pokój, TV, Internet. Sklepy są dostępne pieszo do 10 min.

Wymagania

Komunikatywny lub dobry niemiecki, referencje.

Kontakt

Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres

praca@pflegeteam.pl

lub kontakt telefoniczny lub sms na nr

600-131-909
500-075-533
600-650-175

Znajdź nas na fb https://www.facebook.com/pflegeteam.legnica/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...