Skocz do zawartości

Sprawdzone zlecenie na 1 MIESIĄC !! SUPER STAWKA 1600 EURO DO 1 OSOBY !! szukamy opiekunki/pomocy domowej na 09.09 do samotnego profesora o lasce, pan jest w większości samodzielny, bez nocek, j. dobry i prawo jazdy,79117 Freiburg

Rekomendowane posty

pflegeteam_form_d.jpg
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem świadczy usługi opiekuńcze na rynku niemieckim oraz rekrutuje i zatrudnia personel na potrzeby osób prywatnych oraz placówek medycznych. Stawiamy na długotrwałą współpracę i przywiązujemy wagę do pozytywnych relacji z osobami, które dla nas pracują. Oferujemy blisko 300 sprawdzonych zleceń miesięcznie na terenie całych Niemiec. Podejmując współpracę z firmą Pflegeteam stajesz się częścią zgranego zespołu, którego celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

Sprawdzone zlecenie na 1 MIESIĄC !! SUPER STAWKA 1600 EURO DO 1 OSOBY !! szukamy opiekunki/pomocy domowej na 09.09 do samotnego profesora o lasce, pan jest w większości samodzielny, bez nocek, j. dobry i prawo jazdy,79117 Freiburg

Miejscowość: 79117 Freiburg
Wynagrodzenie: 1600 EURO
Termin: 09.09 na 1 MIESIĄC

form.png

 

O podopiecznej

Dojazd: 09.09 na 1 MIESIĄC (później wraca stała opiekunka)
Stawka: 1600 EURO (dobry lub bardzo dobry niemiecki i prawo jazdy)
Miejscowość: 79117 Freiburg

samotny 94- letni mężczyzna (dawniej profesor prawa) poruszający się o lasce. Pan jest bezdzietnym wdowcem (w związku ze śmiercią swojej żony rozwinęła się u niego depresja, jeździ się z nim na cmentarz). Podopieczny jest tak na prawdę w większości samodzielny. Nie cierpi na demencję ani żadne poważne choroby, jedynie problemy z sercem (ma rozrusznik). Nie ma nocek.

Zadania opiekunki

Senior jest w większości czynności samodzielny więc opiekunka zajmowałaby się głównie domem, przygotowywaniem posiłków i zakupami.

Warunki mieszkaniowe

Dom jednorodzinny. Opiekunka na własny użytek otrzymuje własny pokój, własną łazienkę, dostęp do Internetu, radio.

Wszystkie sklepy są w pobliżu- dostępne zarówno pieszo jak i autem tj. ok. 3-5 min drogi. Jest do dyspozycji samochód osobowy (Mercedes).

Wymagania

Dobry lub bardzo dobry niemiecki, prawo jazdy, referencje.

Kontakt

Prosimy o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, nr telefonu na adres

praca@pflegeteam.pl

lub kontakt telefoniczny lub sms na nr

600-131-909
500-075-533
600-650-175

Znajdź nas na fb https://www.facebook.com/pflegeteam.legnica/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...