Skocz do zawartości

Rekomendowane posty

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Oferta od zaraz/ Opiek nad 81-letnim seniorem/ 1750 euro/ okolice Ratyzbony

Miejscowość: Sinzing (10 km od Ratyzbony)
Data wjazdu: 2021-09-05
Wynagrodzenie: 1750 euro netto/miesiąc
Znajomość języka: dobry

form.png

 

Informacje o podopiecznym

Podopiecznym jest 81-letni senior (175 cm, 70 kg). Mężczyzna jest osłabiony ze względu na wiek. Około tygodnia temu jego stan zdrowia znacząco się pogorszył. Obecnie jest już jedynie leżący.

Opis oferty:

Wszystkie czynności związane z higieną, toaleta, przebieraniem się wykonuje się w łóżku. Mężczyzna ma zakładane również pampersy. Nie wstaje w nocy. Senior mieszka z żoną (sprawna fizycznie, lekka demencja- bywa zapominalska, nie potrzebuje pomocy, wciąż w dużej mierze zajmuje się domem, miła i spokojna). Do dyspozycji jest osobny pokój, dostęp do internetu. Poszukujemy osoby z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz czynnym prawem jazdy (auto dostępne na miejscu). Wynagrodzenie: 1750 euro netto/miesiąc + 170 euro za zwrot kosztów podróży.

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...