Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

forum_remont.jpg

SPOKOJNA SENIORKA SZUKA EMPATYCZNEJ OPIEKUNKI!

Stawka: 1500,00 Euro + PREMIA
  Termin: 02.09.2021 – 15.10.2021
Miejscowość: 33178 Borchen, Niemcy 

form.png

Region: zagranica 
Zlecenie nr  54795

 

Informacje na temat zlecenia

Seniorka (88 l., 43 kg, 160 cm) cierpi na osłabienie starcze, osteoporozę i początkową demencję. Do Pani codziennie przychodzi zewnętrzna pomoc medyczna w celu opatrywania ran/odleżyn. Podopieczna większość czasu leży. Pani jest w początkowej fazie demencji, cierpi na przewlekłą niewydolność nerek (nie wymaga dializy). Z powodu postępującej mocznicy jest bardzo osłabiona, ma częste infekcje. Orientacja u Pani jest częściowo zachowana. Podopieczna ma problemy z pamięcią krótkotrwałą. Seniorka nosi okulary i aparat słuchowy. Podopieczna jest osobą spokojną i przyjazną. Potrafi odwdzięczyć się za okazaną cierpliwość. Potrzebuje dużo wypoczynku. Z reguły mało mówi, ale czasami lubi rozmawiać o znanych jej tematach np. rodzina i znajomi, historie z przeszłości, życie na wsi. Nie mówi wiele z powodu słabego stanu zdrowia, potrzebuje czasu, by odpowiedzieć na pytanie. Gdy czuje się lepiej (zwykle popołudniami) lubi grać w gry planszowe. Do domu Podopiecznej przychodzi profesjonalny podolog. Podopieczna powinna brać prysznic dwa razy w tygodniu. Przy kąpieli Podopiecznej asystuje znajoma rodziny, pomaga przetransferować ją do wanny. Dzieci Seniorki odwiedzają mamę i pomagają w miarę możliwości. Syn jest neurologiem i przydziela Podopiecznej lekarstwa. Podopieczna nie musi przestrzegać żadnej diety, natomiast je bardzo mało. Nie powinna być zmuszana do jedzenia. W czasie jedzenia nie jest w stanie kontrolować pozycji ciała. Siedzi krzywo, ma temu zapobiec wielofunkcyjny wózek inwalidzki. Podopieczna potrzebuje dużo odpoczynku. Seniorkę odwiedza fizjoterapeutka.

Obowiązki

Obowiązki Opiekunki: Otoczenie Podopiecznej opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Warunki mieszkaniowe

Pani mieszka sama w domku jednorodzinnym na wsi. Rodzina stara się wspierać Opiekunkę, robią większe zakupy, gdy trzeba, na mniejsze chodzi Opiekunka.
Opiekunka ma do swojej dyspozycji własną łazienkę na poddaszu, własny pokój z TV i dostępem do internetu.

Wymagania

Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Nasza oferta

- Zarobki nawet do 1600 Euro + premia 610 Euro na czysto,
- Jedna czytelna umowa, przejrzyste zasady współpracy,
- Aż 800 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- Bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, indywidualne podejście oraz atrakcyjne tematy szkoleń,
- Bezpłatny dyżur psychologa,
- Bezpieczeństwo oraz stały kontakt podczas pobytu na zleceniu.

Skontaktuj się z nami

tel. 71 377 8888
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 
www.medipe.com
GRUPA MEDIPE
Ul. Strzegomska 236A, 54-432 Wrocław

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...