Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pc_omnie_K.png

poszukuje osób na stanowisko:

Poszukujemy Opiekunki lub Opiekuna do samotnej Seniorki z Poczdamu!

form.png

Nr oferty: 556/2021
Miejscowość: Poczdam
Data rozpoczęcia kontraktu: 27.08.2021
Wynagrodzenie: 1750

 

Opis oferty i informacje o podopiecznym

Pani ma 85 lat, 178 cm wzrostu i wazy 62 kg.

Miejsce zamieszkania

Dom wielorodzinny na obrzeżach miasta, sklepy poniżej 30’, przystanek autobusowy jest praktycznie pod domem (sklepy osiągalne w 5 minut autoubsem); dom nad jeziorem, standardowy pokój z Wi-Fi, własną WC.

Informacje o seniorze

Jest kochaną, otwartą i delikatną seniorką, jednak potrafi być wymagająca. Według jej rodziny była pionierką swojej generacji, interesuje się ludźmi. Lubi ogrody, sztukę i literaturę.

Schorzenia

Jest po udarze i zmaga się z początkującą demencją, osteoporozą, problemami w poruszaniu się i inkontynencją. Ma umiarkowane ograniczenia w mowie, słuchu, wzroku a sporadycznie w świadomości. Nie trzyma moczu, ma dostępne pieluszki i wkładki. Je i pije normalnie, ale wymaga nadzoru przy przyjmowaniu leków. Nie przesypia nocy, wstaje ok. 2-3 razy i wymaga wsparcia.

Podstawowe obowiązki opiekunki

Gotowanie, zakupy (2 razy w tygodniu), pranie, prasowanie, sprzątanie (min. 2 razy w tygodniu), zmywanie, wizyty u lekarza.

Wsparcie w: wstawaniu, kładzeniu się, przemieszczaniu na wózek inwalidzki, poruszaniu się na wózku inwalidzkim, zmiana pozycji w łóżku; prysznic dwa razy w tygodniu (w tym raz w tygodniu mycie włosów), codzienna higiena nad umywalką, higiena jamy ustnej i stref intymnych, pielęgnacja skóry.

Wymagania

Wymagane referencje i język

Oferujemy

100% legalne zatrudnienie
Umowę zlecenie
Formularz A1 oraz karta EKUZ
ZUS od średniej krajowej (4765 PLN)!
Wysokie wynagrodzenia ! Do 1700 euro netto dla Opiekunki !
Sprawdzone miejsca pracy
Zapewniamy transport
Pomoc koordynatora na terenie Niemiec
Premia za polecenie nowego pracownika

Kontakt

Professional Care 24
www.professionalcare24.pl
[email protected]
534-934-134

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...