Skocz do zawartości

Opieka nad małżeństwem. Poszukiwana osoba z PODSTAWAMI/ 1600 euro/ okolice Monachium


Rekomendowane odpowiedzi

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Opiekunka do małżeństwa

Miejscowość: Gerzen (90 km od Monachium)
Data wjazdu: 03-09-2021
Wynagrodzenie: 1600 euro netto.miesiąc
Znajomość języka: podstawowa

form.png

 

Informacje o podopiecznym

MIEJSCE:
Gerzen (90 km od Monachium)
DATA WYJAZDU:
2021-09-03
DŁUGOŚĆ ZLECENIA:
2 miesiące
WYNAGRODZENIE:
1600 euro netto/miesiąc
ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA:
podstawowy
PODOPIECZNY:
Do opieki jest małżeństwo. Pani ma 82-lata ( 160 cm, 80 kg). Porusza się samodzielnie. Jest osłabiona ze względu na wiek, choruje na demencję (problemy z pamięcią krótkotrwałą, miła i spokojna).

Opis oferty:

Seniorce należy pomóc głównie w higienie oraz toalecie. Kobieta stara się być jeszcze samodzielna- sama się przebiera, gotuje. Mąż kobiety ma 80- lat (170 cm, 98 kg). Ze względu na złamanie szyjki kości udowej mobilność może być na początku nieco ograniczona. Należy mu pomóc głównie w czynnościach codziennych tj. higiena, toaleta, przebieranie się. Małżeństwo posiada również psa- duży, nieagresywny, bardzo przyjacielski. Do dyspozycji opiekunki są 3 pokoje, własna łazienka, internet. Córka miesza w domu obok- pomaga w opiece nad rodzicami. Poszukujemy osoby z podstawową znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece starszych. Wynagrodzenie: 1600 euro netto/miesiąc + 170 euro za zwrot kosztów podróży.

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...