Skocz do zawartości

Opieka nad samotnie mieszkającą 90-letnią seniorką/ 1650 euro/ 15 km od Dusseldorfu


Rekomendowane odpowiedzi

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Opiekunka do Pani

Miejscowość: Ratingen (15 km od Dusseldorfu)
Data wjazdu: 31-08-2021
Wynagrodzenie: 1650
Znajomość języka: komunikatywna/ dobra

form.png

 

Informacje o podopiecznym

MIEJSCE:
Ratingen (15 km od Dusseldorfu)
DATA WYJAZDU:
2021-09-01
DŁUGOŚĆ ZLECENIA:
2 miesiące
WYNAGRODZENIE:
1650 euro netto/miesiąc
ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA:
dobry
PODOPIECZNY:
Podopieczną jest samotnie mieszkająca 91-letnia seniorka (171 cm, 52 kg). Kobieta 1,5 roku temu przeszła wylew, cierpi na demencję, porusza się na wózku inwalidzkim (kilka kroków może zrobić sama- należy ją wspierać).

Opis oferty:

eniorka mocno niedowidzi. Należy jej w pełni pomóc we wszystkich czynnościach związanych z higieną, toaletą, prysznicem, przebieraniem się. Seniorce zdążą się wstać w nocy. Ze względu na demencję kobieta bywa niespokojna - przyjmuje leki. Do obowiązków należy również pomoc w domu tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Osobą kontaktową jest córka ( mieszka w tej samem miejscowości, pomaga w razie potrzeby). Do dyspozycji jest osobny pokój, dostęp do internetu. Poszukujemy osoby z komunikatywną/ dobrą znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...