Skocz do zawartości

Poszukiwana osoba BEZ ZNAJOMOŚCI j. niemieckiego/ Opieka nad 56-letnią kobietą/ Dużo czasu wolnego/ BASEN/ 1350 euro/ od zaraz lub 20- 25.08/ okolice Monachium


Rekomendowane odpowiedzi

planeta_pracy_profil.png

poszukuje:

Opiekunka do Pani

Miejscowość: Wettstetten (70 km od Monachium)
Data wjazdu: 23-08-2021
Wynagrodzenie: 1350 euro netto/miesiąc
Znajomość języka: brak

form.png

 

Informacje o podopiecznym

MIEJSCE:
Wettstetten (70 km od Monachium)
DATA WYJAZDU:
2021-08-25
DŁUGOŚĆ ZLECENIA:
2 miesiące
WYNAGRODZENIE:
1350 euro netto/ miesiąc
ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA:
brak
PODOPIECZNY:
Podopieczną jest 56-letnia kobieta (165 cm, 80 kg). Kobieta cierpi na lewostronne porażenie mięśni (prawa strona jest zupełnie sprawna). Kobieta porusza się na wózku inwalidzkim ( nie trzeba jej podnosić, pomaga przy przejściu na wózek).

Opis oferty:

Podopieczna jest umysłowo sprawna. Należy pomóc jej przy higienie, toalecie, prysznicu, przebieraniu się oraz zająć się domem tj. zakupy, gotowanie, drobne prace porządkowe. Do kobiety codziennie przychodzi fizjoterapeuta. Kobieta mieszka z mężem ( jest osobą pracującą, do godz. 15:30 nie ma go w domu, nie wymaga opieki). Małżeństwo ma również psa (husky- bardzo przyjazny, nie trzeba się nim zajmować). Podopieczna mieszka w raz z mężem w oddzielnym mieszkaniu w 3 rodzinnym domu ( w pozostałych mieszkaniach mieszkają członkowie rodziny). Do dyspozycji jest basen oraz auto z których można korzystać w czasie wolnym. Codziennie 2 godz wolnego, od poniedziałku do piątku po kolacji do rana również czas wolny, w soboty oraz niedziele po podstawowej higienie podopiecznej również jest czas wolny. Do dyspozycji jest osobny pokój, dostęp do internetu. Poszukujemy osoby z lepszą podstawową/ komunikatywną znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Wynagrodzenie: 1350 euro netto/miesiąc + 170 euro za zwrot kosztów podróży.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
789-211-201
789-211-202
Bądź o wysłanie SMS od treści OPIEKA (niezwłocznie oddzwonimy)

Kontakt:

Planeta pracy
tel: 789-211-201, 789-211-202
www: https://planeta-pracy.eu/

form.png

form.png

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...